Sen üvey annenin yanındasın, missax 2023 seks filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,636 Görüntülenme

Sen üvey annenin yanındasın, missax 2023 seks filmi izle

Video Açıklaması:

Cory (Chase) perişan halde eve gelir ve hemen kapısında üvey oğlu Robby (Echo) ile karşılaşır. Kıyafetlerinin çoğunu taşıyor, ondan daha da rahatsız. Eşi Claire onu evinden attı, o da kıyafetlerini pencereden dışarı attı ve ona üvey annesinin yanına gitmesini söyledi. İkisi de gerçekte neler olduğunu anlayamıyor ama Claire açık sözlü Robby’yi onu aldatmakla suçluyor.

Annesine son zamanlarda çok çalıştığını, ekstra vardiyalar aldığını ve hafta sonları çalıştığını söylüyor ama asla Claire’i aldatmak gibi bir şey yapmadığını iddia ediyor. Alyansını takmıyor ama ikisi de onu yanlışlıkla banyoda bıraktığını ve yokluğunun Claire’i biraz şüphelendirmiş olabileceğini düşünüyor. Cory, onu Claire’e mesaj atmaya/telefon etmeye değil, kendisi annesinin evinde dinlenirken ona sakinleşmesi için biraz zaman tanımaya ikna eder.

Daha sonra Cory yatak odasının aynasının önünde vücudunu yağlıyor ve seksi, açık iç çamaşırlarını giyiyor ve kendi figürüne hayran kalıyor. Robby odaya hücum ederek şöyle diyor: “Claire bana bu sabah sizi davet ettiğini ve kavga ettiğinizi söyledi! Ve siz bana sikimi ondan daha iyi emdiğinizi söylediğiniz kısmı söylemeyi unuttunuz!” . Annem onu ​​yatağına götürüyor ve açıklamaya çalışıyor. Kadınlar bunun hakkında sohbet etmişti ama bu, Robby’yi hangisinin, karısının mı, yoksa annesinin mi daha iyi tanıdığı konusunda bir yarışmaya dönüştü.

Hanımların tek adamlık tartışması oldukça hararetli hale geldi ve geriye dönüşte Cory çileden çıktı: “Oğlum hakkında benden daha fazla şey bildiğini mi düşünüyorsun? (gülüyor) Onu benden daha iyi memnun edemezsin.” Robby neyin yanlış gittiğini anlıyor, Cory’nin rekabetçi doğası onu alt ediyor ve üvey annesi onun yüzünden rekabete kapıldığı için özür diliyor. Bütün bu dramdan bitkin düşmüş, yatağına gitmek için ayaklarını sürüyerek gidiyor.

Gecenin geç saatlerinde annem yatakta tek başına mastürbasyon yapıyor. Tatmin olmadan Robby’nin yatak odasına gider ve kucaklaşmak için uyuyan genç adamın yanına yorganın altına tırmanır. Adam uyandıktan sonra, “Yuvadan uçtuğundan beri kontrol edilemez durumdayım” diye mırıldanıyor. “Bir yetişkin olduğunu biliyorum ve o kadını sevdiğini biliyorum ama bir oğul annesine aittir” diyor. Annem yatak örtülerini çıkarıyor ve karısının seçtiği değil, kendisi için aldığı iç çamaşırını giydiği için gurur duyuyor. “Kumaşın şişkinliğini örtme şeklini seviyorum”, diye fısıldıyor seksi bir şekilde.

“Anne, durman gerek. Açık saçık konuştuğunda sikimi daha da zorlaştırıyorsun” diye ısrar ediyor. “Eğlenceli bir gerçeğim var; o şişkinliğe bakarken külotumdan sular damlıyor” diye mırıldanıyor, tırnağıyla kasık bölgesini incelerken. Annem uzanıp külotunu çıkarıyor ve koklaması için Robby’ye veriyor. Aletini iç çamaşırının içine sıkıştırırken oğlunu defalarca dudaklarından öpüyor. Robby onları çıkarıyor ve Cory taşaklarını emmeye başlıyor, ardından ona coşkulu bir oral seks yapıyor. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin…

You belong with your stepmother cory chase missax 2023 new porn milf big tits ass sex hd step mom son taboo incest mature 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -