Seks Yapmadan Geçen Uzun Zaman, Altyazılı Missax Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,992 Görüntülenme

Seks Yapmadan Geçen Uzun Zaman, Altyazılı Missax Erotik Film izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Paul (Codey Steele), hapisten çıktığında babasının onu evde karşılamaması nedeniyle umutsuzdur. Yaralanmaya bir de hakaret eklemek için, babası kişisel eşyalarını depoya koydu. Üvey annesi Alice (Ray Veness), Paul'e üzülür ve ona babasının da depolama ücretlerini ödemediğini, dolayısıyla her şeyin elinden gittiğini söyler. Üvey anne Alice genç adamdan etkilenir ve adam ona bir süredir hiçbir kadınla birlikte olmadığını hatırlattığında aralarında bir şeyler olacağı açıktır.

Paul (Codey Steele) yıllarca hapis yattıktan sonra evine gider ve kapıda hiç tanımadığı üvey annesi Alice (RayVeness) tarafından karşılanır. Babasının onu karşılamak için orada olmaması onu üzüyor. Olgun kadın “İstersen bana anne diyebilirsin” diyor. Kocasının yokluğuna verdiği yanıt “İş gezisine çıktı”.

“Bana rehabilite olduğunuzu ve geri dönmek için güvenli bir yere ihtiyacınız olduğunu söyledi” diye belirtiyor. Ancak Paul eski yatak odasına gittiğinde tüm eşyalarının ve hatıralarının gitmiş olduğunu görür. Babasının yıllar önce eşyalarını depoya koyduğunu ve depolama ücretini ödemediğini söyler. Paul’un tepkisi “Bunu beni cezalandırmak için yaptı. Benden utanıyor ve onu suçlamıyorum”.

Paul açık sözlü: “Bir süredir bir kadınla birlikte olmadım… Sen çok güzel bir kadınsın, yani en azından babamın zevki iyiydi”. “Paul, evine hoş geldin” diyor. “Teşekkürler anne” diye sessizce cevap veriyor.

Sabahları yatak odasının kapısında durur ve onu şınav çekerken izler; kısacık bir an için Paul’ün onunla seviştiğine dair erotik bir fantezi kurar. Onu kapıda görünce duruyor ve şunu söylüyor: “Hapishanenin iyi tarafı da bu, bir nevi rutine alışıyorsun”.

Seks hakkında hafifçe sohbet ediyorlar, Alice “Ben erdemli biri değilim” diyor. Flört etmeye başlayan Paul, “Aramızdaki kıvılcımları hissedebiliyorum” diyor. Daha sonra onu yatağında uzanmış bulduğu eski bir günlüğü okurken görür. Ona, kızlarla randevuları ve annesinin ölümü karşısında duyduğu üzüntü gibi daha ciddi konular hakkında geçmiş yıllardaki gençlik notlarını okuyor. Alice ona “Keşke tüm acını ve ıstırabını ortadan kaldırabilseydim…Seni oğlum olarak görüyorum” diyor. “Keşke kendimi senin gözlerinden görebilseydim” diye yanıtlıyor.

Öpüşürler ve çok geçmeden bu iki yabancının arasındaki duvarlar yıkılır ve onun yatağında çılgınca sevişmeye başlarlar; Alice’in bastırılmış tutkusu serbest bırtakır.

Tutkulu seks şunları içerir: tabu konuşması, boşalma VE boşalma.
Bu, Yetişkin Sineması Onur Listesi yıldızı RayVeness’in altı yıl süren bir aradan sonra ilk hikaye tabanlı film rolüne işaret ediyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Its Been A While

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -