Günah Gecesi 2024 Türkçe Altyazılı erotik film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,122 Görüntülenme

Günah Gecesi 2024 Türkçe Altyazılı erotik film izle

Missax – Günahkar Tatlı Kardeş (2024) Türkçe altyazılı ertoik film izle.

“Paris Tutkusu mu?” diye soruyor. “Ha?” diye yanıtladı Joey. “Külotum. Parfümüm gibi mi kokuyorlar?” diye merak ederek onunla dalga geçiyor. Joey giderek daha da gerginleşiyor ve ayrılmaya çalışıyor ama Joey onu tekrar yatağına oturtuyor ve şunu söylüyor: “Sana her zaman söylemek istediğim bir şey var. Seni bir bakıma karşı konulmaz buluyorum. Peki ya bir iddiaya girseydik ya da küçük bir meydan okuma ya da başka bir şey?”

Doğruluk mu Cesaret mi oyununa benzer bir oyun öneriyor: sırları paylaşmak ve diğer kişinin istediğini yapmasını sağlamak. Küçük kötülüklerden bahsediyorlar ve sonra Carrie cezayı çekiyor, böylece Joey ona bir şeyler yapmasını emredebiliyor. Ondan kendisine akşam yemeği pişirmesini ister, bu pek de heyecan verici bir seçim değildir. Hayal kırıklığına uğradı ve flört etme konusundaki reddi kişisel olarak alıyor. Ona aşık olduğunu itiraf ettikten sonra “Benden nefret mi ediyorsun?” diye sordu. Joey onu rahatlatmaya çalışıyor ve ellerini ellerinin arasına alarak şunu söylüyor: “Carrie, bana inanmalısın. Çok güzelsin.”

Carrie dürtüsel olarak onu dudaklarından öpüyor. “Sadece özel olduğumu düşünmeni istedim” diyor. Joey “Sen özelsin” diye yanıtlıyor ve onu öpüyor. Carrie’nin eli kasıklarını okşamak için aşağıya doğru gidiyor. “Artık direnmene gerek yok; istediğinin bu olduğunu biliyorsun”, diye fısıldıyor. İkisi de ağır nefes almaya başladığında Joey mırıldanıyor: “Her zaman kız kardeşimi öpmek istemişimdir”. Elbisesinin fermuarını açıp meme uçlarını emerken işler kızışıyor. Onun çekici arkasını okşarken, gerçekten tahrik oluyor ve onun mükemmel şekilli kıçını tokatlamaya başlıyor. Bastırılmış şehvetin tabu sahnesinin ortaya çıkmasını izleyin…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -