Ne istersek, Missax Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 4,157 Görüntülenme

Ne istersek, Missax Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Üvey anne (Jennifer White), üvey oğlu Ricky'ye (İspanyol) iyi huylu bir şekilde sohbet etmekten, oturma mobilyalarını kendi isteğiyle hareket ettirmesinden hoşlanıyor. Eski moda "kabarcıklı" bir şekilde yanağını çimdikler gibi ona dokunduğunda utanıyor ve Jennifer bile flört ederken biraz çekingen davranıyor. "Biraz iş yapmam lazım" diyerek özür diler, sonra hemen fikrini değiştirir ve birlikte kanepeye otururlar.

Elini kendi eline alıyor ve şakacı şakalaşmaları devam ediyor, Ricky ondan üçüncü şahıs olarak bahsediyor: "Birlikte yaşadığım bir bayan bana piyanoları ittiriyor. Ama çok ateşli". Jennifer utanıyor. "Seni rahatsız etmek istemiyorum, sadece seninle nasıl konuşacağımı bilmiyorum. Senin gibi genç adamlarla vakit geçirmeye alışkın değilim. Sorun sen değilsin, durum bu", diye iddia ediyor. "Belki de sadece sıkıldım, mobilyaların arasında dolaşıyorum ve düşünmemem gereken şeyleri düşünüyorum" diye devam ediyor.

"Ne gibi?" diye soruyor Ricky. "Seni öpmek gibi" diye ağzından kaçırdı. "Ben de aynı şekilde hissettim" diye itiraf ediyor. "Yani ikimiz de tuhafız!" diye şaka yapıyor. Konuşmaya gergin bir şekilde devam ediyorlar ve Jennifer dürtüsel bir şekilde eğilip oğlunu nazikçe dudaklarından öpüyor ama hemen geri çekilip özür diliyor. Babasının onlar hakkında ne düşünebileceğini düşünerek ayrılmak üzere ayağa kalkar ama Ricky onu durdurur ve şöyle der: "Kimin ne düşündüğü kimin umurunda?". Jennifer ondan ayrılır ve şöyle der: "Umurumda. Üzgünüm, sadece iyi bir insan olmak istiyorum" ve sol sahneden çıkar ve Ricky'yi kanepede düşünmesi için yalnız bırakır.

O gece Ricky gizlice yatak odasına girdiğinde o yatakta uyuyordu. Bir süre onun uykusunu izliyor, sonra annesi hâlâ yarı uykudayken kucaklaşmak için yatağına tırmanıyor. Vücudunu okşamaya başlıyor ve "Yapmamalıyız" diye fısıldıyor. O, yorganın altındaki çıplak amının üzerinde sikini ileri geri sürtüyor. İkisi de daha sıkı nefes almaya başlayınca mırıldandı: "Sadece biraz, tamamı değil". Ricky kaya gibi sert aletini yavaşça onun amının içine kaydırıyor ve Ricky zevkle inliyor. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin...

Üvey Anne ile yakınlaşma ne istersek yapabiliriz diyerek yeni kocasının genç oğluyla sikişen olgun anne Türkçe altyazılı porno izle.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jennifer White Whatever We

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -