Korkularına Yüzleş Puretaboo Altyazılı Erotik film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,007 Görüntülenme

Korkularına Yüzleş Puretaboo Altyazılı Erotik film izle

Ella’nın (Maya Kendrick) terapistinin (Dana DeArmond) önünde sinir krizi geçirmesiyle açılıyor. Terapist, Ella’nın davranışlarından ve seansları sırasında ne kadar az ilerleme kaydettiklerinden etkilenmedi. Her şeyi denedi ama Ella yanıt vermiyor ve gerçekten de iyileşmeye ÇALIŞIYOR gibi görünmüyor. Ella dış dünyadan korkuyor ve günlerini karanlık bir odada tek başına geçiriyor. Felç edici bir sosyal kaygısı var ve bir anda dağılıyor. Eğer dışarı çıkarsa birisinin ona saldıracağına inanıyor. Zor durumda bırakılmaktan, belirsiz bir cinsel deneyim yaşamaktan o kadar korkuyor ki, bundan tamamen kaçınmak için kendini uzaklaştırmayı seçiyor. Ancak terapistin yeterince canı sıkıldı. Eğer Ella sırf cinsel aşağılanmayı önlemek için kendini geri çekiyorsa..

Ella’nın (Maya Kendrick) terapistinin (Dana DeArmond) önünde sinir krizi geçirmesiyle açılıyor. Terapist, Ella’nın davranışlarından ve seansları sırasında ne kadar az ilerleme kaydettiklerinden etkilenmedi. Her şeyi denedi ama Ella yanıt vermiyor ve gerçekten de iyileşmeye ÇALIŞIYOR gibi görünmüyor.

Ella dış dünyadan korkuyor ve günlerini karanlık bir odada tek başına geçiriyor. Felç edici bir sosyal kaygısı var ve bir anda dağılıyor. Eğer dışarı çıkarsa birisinin ona saldıracağına inanıyor. Zor durumda bırakılmaktan, belirsiz bir cinsel deneyim yaşamaktan o kadar korkuyor ki, bundan tamamen kaçınmak için kendini uzaklaştırmayı seçiyor.

Ancak terapistin yeterince canı sıkıldı. Eğer Ella sırf cinsel aşağılanmayı önlemek için kendini geri çekiyorsa o zaman kurşunu sıkmanın vakti gelmiş demektir. Ella’nın ona güvenmesini ve teslim olmasını sağladığında artık gitme zamanı gelmiştir.

Kısa bir süre sonra Ella, gürültülü bir gece kulübüne getirilince dehşete düşer. Terapist onu, toplum içinde cinsel aşağılanma korkusunu yenmenin tek yolunun bununla yüzleşmek olduğuna ikna eder!

Etrafı aç, kabadayı, maskeli insanlarla çevrili olan Ella, uysalca kendini terapiste ve terapistin bekleyen kocasına verir. Bu onu GERÇEKTEN iyileştirecek mi, yoksa terapist sonunda pes mi etti?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -