MissaX – Bir Şeker Ve Bir Tedavi 2 – Rachael Cavalli
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,327 Görüntülenme

MissaX – Bir Şeker Ve Bir Tedavi 2 – Rachael Cavalli

Yönetmen:

Oyuncular:

Jacob (Dick Chibbles) ve eşi Julia (Rachael Cavalli), Jacob’un Ölüm..

Jacob (Dick Chibbles) ve eşi Julia (Rachael Cavalli), Jacob’un Ölüm Meleği gibi giyindiği ofisindeki Cadılar Bayramı partisine gitmeye hazırlanıyorlar. Julia bu kadar dar ve açık bir Wonder Woman kostümü giymekten kaçınıyor, ancak üvey oğlu Andy (Juan Loco) için bu kostümü onun modellemesi konusunda ısrar ediyor. Baba, çocuğun bu görüntü karşısında ne kadar heyecanlandığını pek bilmiyor.

Zamını garanti altına almak için patronuna sırt çevirmesini isteyen kocasının patronluğuna kızan Julia isyan ediyor: “Kendini pezevenk edebilirsin çünkü ben evde üvey oğlumuzla kalacağım ve bu gece şeker dağıtacağım ”. Kız fırtına gibi esiyor ve Jacob, üvey annesini partiye katılmaya ve patronla flört etmeye ikna etmek için Andy üzerinde çalışmaya başlıyor; bu da umulan zamın aile finansmanı için gerekli olduğunu ve özellikle Andy’nin üniversite harçlarını ödemeye devam ettiğini gösteriyor. Andy’yi partide “ya da aksi takdirde” annesini babasıyla buluşmaya ikna etmeye zorluyor.

Rachael partiden eve döndüğünde Andy’yi kocasıyla karıştırıyor, çünkü Andy şeker mi şeker mi şeker mi şeker mi dağıtmak için ona uygun bir Ölüm Meleği kostümü giyiyor, yüzü siyah cüppe ve kapüşon altında görünmüyor. Rachael kostümün içinde ne kadar gizemli göründüğünü belirtiyor: “Bu seni bir yabancı gibi gösteriyor” diyor. Julia şunu itiraf ediyor: “Haklıydın; partide üzerimdeki tüm o gözler beni edepsiz bir teşhirci gibi hissettirdi”, Reaper rolündeki Andy’ye kasıklarını tutarken fısıldadı.

“Ve tamamen hatalıydın ama gecenin geri kalanını beni tekrar tekrar gelmeye adaysan affedilebilirdin.” Andy itiraz edecekken üvey anne şunu söylüyor: “Hayır, hayır, hayır, konuşma. Başka bir kelime söylemeni istemiyorum. Fanteziyi öldürmeni istemiyorum. Çocuğu yatağa iterek şunu söylüyor: “Ellerinin her tarafımda olmasını istiyorum.” Andy onu okşarken kasıklarına uzanıyor ve mırıldanıyor: “Çok sert. Yıllardır benim için bu kadar zorlanmamıştın.”

Göğüslerini ortaya çıkarıyor ve birbirlerini okşamaya devam ediyorlar. Kadın “Beni öpmeni istiyorum” diye soruyor ve adam kapüşonunu çıkarıyor. “Andy!” üvey oğlunun yüzünü görünce haykırıyor. “Sana anlatmaya çalıştım ama dinlemedin” diyor. Andy, kaputun altında kimin olduğunu gerçekten bilip bilmediğini tartıştıktan sonra ısrar ediyor: “Seni öpmek istiyorum anne” ve dudaklarını öpüyor. Hâlâ şok olmuş görünen Julia, şehvetli, derin bir öpücükle karşılık verdi ve yatağa oturup kasıklarını ovuşturdu ve şöyle dedi: “Beni burada öpmeni istiyorum”. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin…
Altyazılar mevcut:

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Trick And A Treat 2

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?