Missax, Bir aile tanışma tatilinde seks yapmaya doymayanlar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,713 Görüntülenme

Missax, Bir aile tanışma tatilinde seks yapmaya doymayanlar

Video Açıklaması: Patrik Larry (Tommy Pistol) geniş ailesini tatil için..

 

Video Açıklaması:

 

Patrik Larry (Tommy Pistol) geniş ailesini tatil için karşılar; ilk gelenler üvey kızı Madi (Collins) ve erkek arkadaşı Tyler (Cruise) olur. Madi’nin annesi Cathy (Rachael Cavalli) içkisini yudumluyor ve gerçek bir şekilde dürüst davranarak Tyler’ı, kendisinin ve Madi’nin evli olmadıkları için cinsel ilişkiden kaçındıklarını açıkladığında azarlıyor. “Erkekler erkenden sağılmalı” diyerek kızını utandırıyor.

 

Diğer gelenler arasında Polly Teyze (Aiden Ashley) ve erkek arkadaşı Billy (Dante Colle) bulunmaktadır. Ancak akşam yemeğinden önce üst kata yerleşen Tyler, yatak odasının önünden geçerken yanlışlıkla Cathy’yi kırmızı iç çamaşırıyla görür. Onu içeri davet ediyor ve biraz daha flört ediyor, “Senin gibi genç bir adam günde iki ya da üç kez düzüşmeli” diyor. “Kocam iyi, çok iyi.”

 

Tyler’ın büyük sikini pantolonunun içinden çıkarıyor ve “Şimdi bana anne deyin” diyor ve biraz rol oynamaya başlıyor. Cathy’nin devasa göğüslerine ve büyük poposuna direnmek imkansız.

 

Cathy’nin liderliği ele geçirmesiyle birlikte, Cathy’nin orgazmına ve onun boşalma isteğini yerine getirmesine giden yolda çeşitli pozisyonları benimserler ve hatta ayak oyunu oynarlar. Boşalmasına çok az kaldı, kadın onun sikine biniyor, sonradomalıyor sevişiyorlar ve adam bu sefer onun kıçını kapatarak tekrar boşalıyor. Cathy “Aileye hoş geldiniz” diye mırıldanıyor.

 

Millet akşam yemeğine otururken tatil şenlikleri yeni başlıyor ve Bölüm 1 tam anlamıyla fantastik bir gelişmeyle bitiyor: Bu Tyler kim gerçekten?

 

A missax xmas part 1 [madi collins, rachael cavalli, tommy pistol, tyler cruise hardcore taboo, incest

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -