[missax] Anneye Yardım Etmek part1, Seks filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,375 Görüntülenme

[missax] Anneye Yardım Etmek part1, Seks filmi izle

Video Açıklaması: Üvey anne (Alura Jenson), üvey oğulları Kyle (Nathan..

Video Açıklaması:

 

Üvey anne (Alura Jenson), üvey oğulları Kyle (Nathan Bronson) ve küçük erkek kardeşine (Tyler Cruise) “Hımm, işte bu kadar” diyor. Kyle, “Yani hiçbir şey kalmadı” diye bitiriyor. “Görünüşe göre” diye yanıt veriyor.

 

“Yani babam geri dönmeyecek mi?” diye soruyor küçük erkek kardeş. “Size anlattıklarımın ötesinde bir şey bilmiyorum” diyor. “Kötü bir yatırımda tüm paramızı kaybetti ve sekreteriyle birlikte kaçtı” diyor. Kyle, “Burada şüpheli bir şeyler var. Parayı alıp kaçtı”, diye iddia ediyor. “Mümkün. Ne yapabileceğimizi bilmiyorum” diyor. “Öyleyse onu dava edin!” diye haykırıyor Kyle.

 

“Yorgunum” diyor. Küçük erkek kardeş Kyle’a “Gerçekten babamın bunu düşünmediğini mi düşünüyorsun?” diye soruyor. Kyle, “Şu anda kiramı ödüyor. Ben ne yapacağım?” diye merak ediyor. Üvey anne, “Eh, ödemeye devam etmeyeceğini varsayıyorum” diyor. “Siktir!” diye bağırdı Kyle. Küçük erkek kardeş, “Neden bir süreliğine buraya taşınmıyorsunuz?” diye önerdi. Kyle tiksintiyle inliyor. Üvey anne, “Baban evi benim adıma verdi. Sadece bunun bedelini daha ne kadar ödemeye devam edebileceğimi bilmiyorum” diyor. Küçük erkek kardeş “Pekala, sana yardım edeceğiz anne” diye teklif ediyor. “Siktir!” diye bağırıyor Kyle, odanın içinde volta atıyor.

 

Daha sonra Kyle ve üvey annesi oturma odasına dönerler ve üzgün bir şekilde şöyle der: “Sanırım bu kadar”. Kyle “Bana bundan bahset” diye araya giriyor. Kanepenin koluna oturuyor ve şöyle diyor: “Hey, bu işte hepimiz birlikteyiz”. “Biz öyle miyiz?” diye soruyor Kyle. “Tüm hayatımı planladığımı biliyorsun. Geriye kalan her şeyi çözmem gerekiyor. Kahretsin” diyor. “Biliyorsun o da beni terk etti” diye belirtiyor. “En iyi yıllarını geride bıraktın” diyor alaycı bir şekilde.

 

“Buna nasıl cesaret edersin!” diye haykırıyor. Kyle, “Ne – hâlâ ateşlisin. Yaşam tarzının karşılığını verecek birini bulabilirsin” diye karşı çıkıyor. “Biliyorsun sen de tıpkı baban gibisin. Kendini büyük hissedebilmen için herkesi küçük hissettirmelisin” diyor pişmanlıkla. “Ondan nefret ettiğimi biliyorsun ama o istediğini yaptı; bunun için ona hayran olmalısın.” Kyle diyor. “Kendinden başka kimseyi umursamıyor musun?” diye soruyor. Gülerek “Hayır, yapmıyorum” diyor.

 

Üvey anne “Bu beni üzüyor” diye yanıtlıyor. “Dünyanın işleyiş şeklinin bu olduğunu bilecek kadar uzun yaşadınız”, diye iddia ediyor. “Belki haklısın ama böyle olmak zorunda değil” diyor umutla. “Hadi, bu kadar masum olmayı bırak. Bunu sevdiğini biliyorsun. Büyük bir evde yaşamayı, sabahları yoga yapmayı, öğleden sonra saçlarını fönletmeyi seviyorsun. Bahse girerim havuz adamını sikiyorsundur.” Umurunda olmayan birini seviyorsun, değil mi?” dedi pis bir şekilde. “Umutsuzsun” diye yanıtlıyor ve ona sırtını dönüyor.

 

Ayağa kalkıp ona doğru yürürken, “Biliyor musun, babamın sende ne gördüğünü görüyorum” diyor. “Kendini durdur”, diye talep ediyor. “Onunla ne kadar süredir -bir buçuk yıldır birliktesiniz? Biz aynı kandan değiliz”, diyor. “Ben senin üvey annen Kyle’ım. Benimle böyle konuşma” diye emrediyor. “Ah, bunu sevdiğini görebiliyorum” diyor ve başını ona doğru çevirip onu dudaklarından öpüyor. Ayrılırken şunu sorar: “Ne yapıyorsun?”.

 

Kyle “Sınırlarınızı test ediyorsunuz” diye yanıtlıyor. Kanepenin kenarına yakın bir yerde otururken onun etrafında dolaşıyor. Hırka kazağını kapatarak kocaman göğüslerini kapatıyor ve “Bunu bir daha yapma” diyor. “Yoksa?” diye soruyor. “Doğru değil” diye yanıtlıyor. “Artık ne doğru ne yanlış” diyor. “Anne-babanız size bunu gençken öğretmeli” diye ileri sürüyor. “Annem ve babam bana her şeyin üstünde para olduğunu söyledi, eğer istiyorsan al” diyor alaycı bir tavırla. “Bu doğru değil” diye karşılık veriyor.

 

“Öyle değil mi? Dünyanın işleyişi böyle” diyor. Üvey anne “Peki ya aşk?” diye soruyor. “Babamı sevdin mi?” diye merak ediyor. “Yaptım” diye ısrar ediyor. “Tamam, sana inanmıyorum” diye yanıt veriyor. “Para konusunda üzgün değilim” diyor. “Ne – sana doğru davranmadı” diyor. “Sen de öyle” diye karşı çıkıyor. “Touché. Sen de beni seviyor musun?” diye soruyor. “Oğlum olarak…” diye başlıyor. Adam küçümseyerek homurdanarak onun sözünü kesti. “Kalbinizi sevgiye açarsanız hayatınız değişecek” diyor.

 

“İçimde bir boşluk hissettim” diyor. “Çünkü kapalısın” diye bitiriyor. “Kendimi aşka nasıl açarım?” diye soruyor. “Bunun olmasına izin ver” diye öğüt veriyor ona. “Bana gösterebilir misin?” diye soruyor. Gülümseyip arkasını dönerek şöyle dedi: “Benimle dalga geçiyorsun”. “Hayır, hayır. Geçen hafta bana hayata dair yeni bir bakış açısı kazandırdı. Paraya o kadar odaklandım ki bu beni nereye götürdü?” diye ağzından kaçırıyor. “Ne yapabilirim?” diye soruyor.

 

“Beni sevdiğini nasıl bileceğim?” diye merak ediyor. “Elbette seni seviyorum” diyor. “Ama nasıl bileceğim?” diye soruyor. “Bunun için benim sözüme güvenmen gerekecek”, diyor ona. “Çok somut bir insan olduğumu biliyorsun, bana göstermelisin” diye ısrar ediyor. Derin bir nefes alıyor ve şöyle diyor: “Uh…ayağa kalk”. “Ah” diyor kanepeden kalkarken. Onun önünde ayağa kalktı ve Kyle’a sarılmak için kollarını iki yana açtı. Birbirlerine yakın duruyorlar, sanki dans ediyormuş gibi sallanıyorlar.

 

Üvey anne iki eliyle sırtını ovuşturuyor. O uzaklaşırken kısa bir süre göğsünü okşuyor ve gülümsüyor ve şöyle diyor: “Buna ne dersin!”. “Hımm, bilmiyorum. Yani, daha önce beni öptüğünde…” diye başladı. “Bunun olmaması gerekirdi” diye iddia ediyor. “Bakın, bunun yanlış olduğunu biliyorum ama biliyorsunuz, içimde bir şeyler hissettim; sanırım bu aşk olabilir” diyor. “Belki” diyor. “Aşk yanlış mı?” diye merak ediyor. “Aşk dünyadaki en güzel şeydir” diyor.

 

Kyle, “Tamam, eğer yanlış değilse bu öpücük nasıl yanlıştı?” diye sordu. “Sanırım henüz tamamlanmadı” diyor. “Olanları hissettin mi?” diye sordu. “Yani şaşırdım. Beni heyecanlandırdı” diye itiraf ediyor. “Babamı öptüğünde bir şey hissettin mi?” diye sordu. “Heyecanlanabildiğim tek anlardan biriydi” diye anımsıyor. Kyle dürtüsel olarak onu öpüyor ve sonra ona fısıldıyor: “Bana göstermeni istiyorum”. “Gerçekten değişmek istiyorsun, değil mi?” diyor. Üvey anne onu sertçe kanepeye itiyor ve onu öpmek için eğiliyor. “Seni seviyorum Kyle” diye fısıldıyor. Elbisesinin üzerinden göğüslerini öpüyor ve kadın soruyor: “Bunu yapmak istediğinden emin misin?”. “Evet. Bana öğretebilirsin” diye yanıt veriyor. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin…

[missax] alura jenson helping out mom pt 1 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -