Mezuniyet Gününde Üvey Annen Seni Rahatlatmak istiyor
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 1,381 Görüntülenme

Mezuniyet Gününde Üvey Annen Seni Rahatlatmak istiyor

Oyuncular:

Komik mi yoksa öyle mi? Jason (Pierce) sınıfının birincisidir ancak mezuniyet elbisesinin altından çıkan devasa ereksiyon karşısında şaşkınlık içinde yatak odasında dururken törene geç kalmıştır.

Üvey anne (Slimthick Vic) ona görevlerini hatırlatmak için gelir ve sertleşmeyi görünce şok olur. Jason, "Korktuğumda oluyor. Bir türlü aklımdan çıkmıyor", diye açıklıyor. Babasının bu durum için onu suçlayacağından hemen korkuyor; bunun nedeni kocasının Jason'ın onunla bağ kurmasını istemesi ama son zamanlarda sonraki yakınlıklarını kıskanması.

Jason, durumu gizlemek için daha önce kullandığı koli bandını gösterir, ancak bu acı vericidir ve Vic bu çözümü hemen reddeder. Jason dergilere bakmanın veya porno izlemenin işe yaramadığını belirtiyor. Şifonyerine doğru yürür ve çaldığı külotundan bir çift çıkarır. Özür diliyor ama kadın şaşırtıcı bir şekilde bilerek şöyle diyor: "Sorun değil. Onlarla işin bittiğinde onları her zaman bana geri getiriyorsun".

"Biliyor musun? Yapacağımız şey şu: Onları takacağım ve sonra sıcak, taze kokuyu deneyimlememiz gerekiyor", diyor. Onları giymesi için onu yalnız bırakırken, alt kattan babasının sesi bağırıyor, Jason'ın ne kadar geç kaldığını onlara söylüyor ve mezuniyete bir an önce katılmaya hazır olsa iyi olur. Vic, kocasına sabırlı olmasını söyler ve Jason'a dönerek şöyle der: "Bırak da annen bununla ilgilensin, tamam mı?". "Biraz alışılmadık bir şey yapacağız. Külotunu giyiyor (hiç giymiyordu) ve şöyle diyor: "Beni okşamanı istiyorum. Üvey annen olmadığımı, baban için çalıştığımı hayal et. Sadece rahatla, keyfini çıkar." Seksi mavi iç çamaşırıyla ona poz veriyor, ondan uzaklaşıyor ve twerk yapıyor. Sonra sutyenini çıkararak yatağında onun üstüne oturuyor ve şehvetli bir kucak dansı yapıyor.

Fransız öpücüğünün ardından uzun süre annesinin göğüslerini emerek onu da uyandırır. "Yaklaştı ama olmuyor" diye rapor ediyor. "İlerleme iyi tatlım, bunu annene göstermek ister misin?" diye mırıldanıyor. Jason kot pantolonunu açıyor ve uzun aletini dışarı çıkarıyor. "Annen sikinin tadına bakmak istiyor" diye fısıldıyor ve çok geçmeden onu açgözlülükle yalamaya başlıyor ve onu boğazının derinliklerine çekmekten kendini alamıyor. "Annenin boğazının arkasını hissetmek hoşuna mı gidiyor?" diye soruyor. "Ah, evet!" diye yanıtlıyor.

Aniden yatak odasının kapısının yüksek sesle çalınmasıyla kesintiye uğradılar. "Neredeyse bitti!" diye bağırdı Jason. Vic fısıldıyor: "Sana yardım edeceğim tatlım, tamam mı? Bunu yanlış anlama. Sadece yardım etmeye çalışıyorum, tamam mı?". Biraz daha emiyor, sonra göğüslerini erkeğin sertleşmiş aletinin etrafına sararak ustalıkla yukarı aşağı ovuşturuyor ve mırıldanıyor: "Ne kadar büyük bir sik". "Annenin ağzına boşalmanı istiyorum, bunu annen için yapabilir misin?" diye devam ediyor. Ancak kapının tekrar çalınması onları tekrar durdurur. Daha sert önlemler alınması gerekiyor ve annem şöyle diyor: "Bunun yanlış olduğunu düşünme. Ben sadece yardım etmeye çalışıyorum." Vic sırt üstü uzanıyor ve külotunu çıkararak şöyle diyor: "Bana girmeni istiyorum bebeğim". Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin...

Mezuniyet Gününde Üvey Annen Seni Rahatlatmak istiyor Yeni erotik sinema filmi izle.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Graduation Day

  Resimler

  "Mezuniyet Gününde Üvey Annen Seni Rahatlatmak istiyor" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -