Görüşürüz kardeşim, Üvey Kız Kardeşim Yeni Seks Oyuncağım, MissaX
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,151 Görüntülenme

Görüşürüz kardeşim, Üvey Kız Kardeşim Yeni Seks Oyuncağım, MissaX

Video Açıklaması:

Görüşürüz kardeşim, Üvey Kız Kardeşim Yeni Seks Oyuncağım, MissaX

Alice (Lily Larimar) yatağında telefonuna bakarken, üvey kardeşi Dan (Nathan Bronson) kapı eşiğinden ona bakıyor. Onu görüyor ve selamlıyor: “Dan”. “Üzgünüm, saat erken. Hala uyuyor olacağını düşünmüştüm”, diye özür diliyor. “Buraya gelin, size gideceğim yüksek lisans okulunu göstermek istiyorum” diyor.

“Lisansüstü okul mu?” “Evet, bildiğini sanıyordum” diyor Alice. “Hayır, hiçbir fikrim yoktu” diye yanıtlıyor Dan. “Bak, bu çok tatlı değil mi?” diyor ve ona telefonunda ne olduğunu gösteriyor. “Evet, taşınıyor musun?” diye sordu sorgulayıcı bir tavırla. “Evet, ülkenin yarısı kadar uzakta, harika olur. Belki bu odayı alabilirsin” diyor. “Hayır, bu şekilde kalmasını istiyorum. Özlemeyecek misin?” diye soruyor Dan. “Pek sayılmaz, yani buradan nefret ediyorum. Başka bir yere gitmek ve başka biri olmak istiyorum” diyor.

“Burası büyüdüğünüz ev” diyor. “Evet, sanırım bu doğru. Ancak bunların hepsi güzel anılar değil” diye düşünüyor. “Bazıları benim için güzeldi” diye karşı çıkıyor. “Gerçekten, ne gibi?” diye soruyor. “Seni tanımak”. Alice gülüyor ve şöyle diyor: “Sen benimle dalga geçiyor”. “Hey, belki sen gitmeden önce birlikte daha fazla zaman geçirebiliriz”, diye önerdi. “Gerçekten meşgul olacağım. Yapacak çok işim var ve başka bir eyalete taşınmak bir sürü evrak işi gerektiriyor”, diye devam ediyor.

Dan, “Bu benim için çok şey ifade ediyor. Beni özlemeyecek misin?” diye yalvarıyor. Alice, “Emin değilim. Dürüst olmak gerekirse o kadar da yakın değildik” diyor. “Bir bağlantımız olduğunu sanıyordum” diyor. “Bağlantı?”. “Evet, bir kıvılcım gibi, özel bir şey” diyor geniş bir gülümsemeyle. “Sanırım bu yaptığımız en uzun sohbetti” diye iddia ediyor. “Garip. Aramızda her zaman bir şeyler vardı, o yüzden…” diyor elini nazikçe kadının uyluğuna koyarak. “Seni rahatsız mı ediyorum?” diye soruyor.

“Sanırım senin yanında nasıl davranacağımı bilmiyorum. Bu çok tuhaf; sen benim üvey kardeşimsin ama bazen yabancı gibi görünüyorsun. Bak, günüme hazırlanacağım” diyor. “Ah, ben de” diyor yatak odasının kapısına doğru giderken. “İyi günler Dan” diye bağırıyor. “İyi günler…Alice” diyor özlemle.

Daha sonra Alice yatağında toplanıp oturuyor. Dan bağırıyor: “Zaten gidiyor musun?”. “Birkaç saat sonra otobüse bineceğim” diye yanıtlıyor. “Bu kadar erken ayrılacağını bilmiyordum. Takılmak için daha fazla zamanımız olur diye düşündüm. Topladığın tek şey bu mu?” diye sordu. “Yeni yurt küçük olacak. Sadece temel eşyaları getireceğim” diyor Alice. “Tamam, eğer bir şey unutursan onu sana gönderirim ya da bizzat sana getirebilirim”, umutla diyor. “Hemen oraya arabayla gidemezsin, Dan” diye yanıtlıyor.

“İki yıl önce tanıştığım şımarık üvey kardeşten çok uzun bir yol kat ettin” diyor. “Bunun nedeni artık daha yaşlıyım ve biraz daha ciddiyim”, diye belirtiyor. Evet anlamında başını salladı ve şunu söyledi: “Ne kadar değiştiğini görmek çok tuhaf. Sen inek bir çocuktun. Şimdi o kadar büyüdün ki”. Dan, “İçten içe kendimi hala inek bir çocuk gibi hissediyorum” diye gülüyor. Alice, “Aynaya bir bakmalısın. Sen sertifikalı bir seksisin” diye iddia ediyor. “Değiştim mi?” diye soruyor. “Hiç de değil” diyor Dan. “Bu iyi bir şey mi? 19 yaşındaki o zavallı çocuk olmak istediğimden emin değilim” diyor.

“O zamanlar hiçbir zaman şımarık değildin ve şimdi 21 yaşındasın, daha da inceliklisin. Her zaman seninle ilk tanıştığım zamanki kadar nazik ve sıcak kalpliydin”, diye iddia ediyor. Alice, Dan’e sarılmak için eğilerek “Beni ağlatacaksın” diye yanıtlıyor. “Tüm bunlar benim için çok tuhaf. Umursadığımı bilmiyordum. Umursamak istemedim” diyor. “Duygulara sahip olmak sorun değil” diyor. Yataktan kalkarken “Ne hissedeceğimi veya düşüneceğimi bilmiyorum” diyor. “Başım dönmeye devam ediyor” diyor. “Neden oturmuyorsun?” diye önerdi. Yatağa oturuyor ve Dan kolunu ona doluyor.

Alice “Bu çok hoş bir duygu” diyor. Dan, “Biliyor musun, ayrılmadan önce sana gerçekten bir şey söylemem gerekiyor” diyor. “Sanırım seni seviyorum” diyor ve “Özür dilerim, kızma” diye ekliyor. “Başa çıkılması gereken çok şey var. Sen benim üvey kardeşimsin” diyor. “Keşke bu duygulara sahip olmasaydım, tamam mı?” diye belirtiyor. “Keşke sen de yapmasaydın” diye aynı fikirde. “Benden nefret mi ediyorsun?” “Tabii ki hayır, halletmem gereken çok şey var ve yakında ayrılıyorum Dan” diyor.

“Hiçbir şey söylemediğimi farz et” diyor. “Bunu öylece yapamam” diye yanıtlıyor. Dan elini dizine koyuyor ve Alice “Bunu yapamam” diyor. “Seni seviyorum Alice” diye fısıldıyor. “Ama sen benim üvey ağabeyimsin. Bu doğru değil” diye ısrar ediyor. Dan, “Kardeş olmasaydık aynı şeyi söyler miydik?” diye soruyor. “Buna nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. Belki farklı olurdu…” diye başlıyor ama adam sözünü kesiyor ve aniden onu öpüyor.

“Bunu yapamayız” diye tekrarlıyor. Dan “Alice, sana ihtiyacım var” diye yalvarıyor. “Kalbimi açıp kaçmaya hazır olduğumdan emin değilim” diyor. “Sen kaçmıyorsun.” “Ne hissettiğimi bilmiyorum. Seni seviyor muyum yoksa senden nefret mi ediyorum bilmiyorum” diyor. “Seni geri çevirirsem sorun değil” diyor. “Neden bunu söyledin?” diye tepki gösteriyor. Dan, “Çünkü bu işimizi kolaylaştırır” diyor. “Öyle olurdu. Keşke bana kötü davransaydın” diyor Alice.

“Bunu yapamam!” diye ısrar ediyor. Alice “Çok yazık, senin iyiliğini hak etmiyorum” diyor. “Bu kadar nazik olmama gerek yok” diyor. “Lütfen durun, artık duymak istemiyorum! Keşke beni unutsanız” diyor. Dan “Burada bekliyor olacağım” diyor. Alice, “Bunu yaparsak kendimden nefret edeceğim. Senden nefret edeceğim” diyor. “Bu, almaya hazır olduğum bir risk” diyor. Alice, Dan’i öper ve ona sarılır.

Alice, “Beni sevmiyorsun, sadece beni sikmek istiyorsun” diyor. “Benden nefret etmiyorsun” diyor. “Yapıyorum” diye şaka yapıyor. “Bunu çok istedim -seni seviyorum” diyerek onu öpüyor. “Dan, dur. Konuşmayı bırakmanı istiyorum” diyor ve tutkuyla öpüşüyorlar. Tabu hikayesinin ortaya çıkışını izleyin…

Missax lily larimar (goodbye, brother) feature, hardcore, all sex, couples 

  • Yorumlar
  • Detaylar