Bırakın Konuşsunlar II pt. 2, Missax Aile yüzleşmeleri 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,580 Görüntülenme

Bırakın Konuşsunlar II pt. 2, Missax Aile yüzleşmeleri 1

1. Bölümde, üvey anne Penny (Barber), Juan babasına (Dick Chibbles) ihanet etmekten utandığı için oğlu Benny (Juan Loco) ile belki de son kez sevişti.

Benny, yaşlı bir kadınla çıktığını açıkladı ve ertesi sabah ona sürpriz yapmak için veranda kapısından gizlice gencin yatak odasına giren kişi Vicky (Slimthick Vic). Anne ve babası evde olduğu ve onlarla tanışma zamanının geldiği konusunda onunla aynı fikirde olmadığı için üzgündür. Annem kapısını çalar ve Benny’nin Vicky’yi dolabına saklamasına şaşırır.

Vicky, annesinin Benny’yi öptüğüne ve dün gece Benny ile arasında yaşananları ima ettiğine tanık olunca şok olur. Annesini yatak odasından kovuyor ve öfkeli bir kız arkadaşıyla yüzleşmek zorunda kalıyor: “Annen seni sadece dudaklarından mı öpüyor? İşte bu yüzden dün gece benimle takılamadın, çünkü annenle meşguldün? “. Benny savunmaya geçiyor ancak “Seni seviyorum ve seninle evleniyorum” sözü veriyor. Vicky parmağındaki nişan yüzüğüne bakıyor ve çocuğun sesini duyuyor.

“Lütfen bana bunun ilk kavgamız olduğunu söylemeyin” diye yalvarıyor. “Sanırım öyle” diye yanıtlıyor. Vicky’yi öpüyor ve şöyle diyor: “Bunu hissediyor musun? Bu benim sana olan aşkım”. Vicky “İçimden gerçekten çok yaramaz bir şey yapmak geliyor” diye mırıldanıyor. Soyunurken ona şunu sorar: “Yatak odanızda hiç bir kızı siktiniz mi? Bakalım üvey anne geri dönene kadar beni kaç kez boşaltabileceksiniz” diyor. Benny’nin baskı altında performans sergilemek üzere olduğu sahneyi izleyin…

Slimthick vic & juan el caballo loco missax com sex, porn, porno, порно, anal, анал 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -