Babam Uzaktayken Üvey Annemle, MissaX sesk filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,927 Görüntülenme

Babam Uzaktayken Üvey Annemle, MissaX sesk filmi izle

Video Açıklaması: Üvey oğul Juan Loco, babası arkadaşlarıyla birlikte göl..

Video Açıklaması:

 

Üvey oğul Juan Loco, babası arkadaşlarıyla birlikte göl evinde kalırken annesine bakacağına dair babasına söz verdi. Ancak anne (Lilly James) kocasını ergenlik çağındaki oğluyla aldattığı için suçluluk duygusuyla “Bunu artık yapamayız” diyor.

 

Daha sonra, o akşam, paylaşacakları büyük bir kase patlamış mısırla birlikte kanepede televizyonda film izliyorlar. Juan, soğuk oturma odasında onu ısıtmak için annesine biraz sarılıyor ve hatta ona takdir ettiği bir ayak masajı bile yapıyor. 18 yaşındaki çocuğun gezinen elleri annesinin uyluklarından yukarı doğru hareket ederken, büyük memeli MILF uyarılma belirtileri gösteriyor, ancak 19 yaşındaki azgın çocuğunun bariz niyetlerine direnmeye kararlı.

 

Juan’ın pembe külotunda büyük bir ıslak nokta fark ettiğinde gözleri fal taşı gibi açılıyor, ancak öpüşmeden önce telefonunun çalmasıyla kesintiye uğruyorlar; kornada babası çalıyor. Juan dizini hafifçe öperken kocasıyla sohbet ederken “Bu iyi bir çocuk” diyor. Juan amını yerken tutkusunu babasından saklıyor.

 

Telefon ona verildiğinde Juan açıkça babasını aldatmaktan hoşlanıyor ve “Annene nasıl bakacağını gerçekten biliyorsun” diye mırıldanırken Juan büyük aletiyle onun amına giriyor. Tabu sahnesinin ortaya çıkışını izleyin…

 

Missax com lilly james Babam Uzaktayken

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -