Spencer İle Erotik Film İzlemek, 2023 altyazılı erotik film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,365 Görüntülenme

Spencer İle Erotik Film İzlemek, 2023 altyazılı erotik film izle

Oyuncular:

Josh (Rivers), kayıp dizüstü bilgisayarını çılgınca yatak odasında arayan bir..

Josh (Rivers), kayıp dizüstü bilgisayarını çılgınca yatak odasında arayan bir fenomendir. Üvey kız kardeşi Spencer’ın (Bradley) onu aldığını varsayarak, daha fazla arama yapmak için yatak odasına gider ve onu bitişikteki banyoda kulaklık takmış, dizüstü bilgisayarında erotik film izlerken ayakta mastürbasyon yaparken bulur. Kıllı kadınlığını parmaklıyor ve sonunda onu görüyor, kapıdan içeri bakarken gözleri ona yapışmış durumda ve utanarak kendini örtmek için çabalıyor.

“Neden hala burada duruyorsun? Kapıyı kapat! Git!” diye haykırıyor ve Josh aceleyle geri çekiliyor. Daha sonra, kız kardeşini çıplak görmenin neden olduğu inatçı gaftan kurtulmayı umarak, yorganın altında yatağındadır. Kapıyı çalar ve yatakta ona katılarak kayıp dizüstü bilgisayarını iade eder. Annesinin onu kullanabileceğine izin verdiğini iddia ediyor, ancak Josh, izni olmadan almaması gerektiği konusunda kararlı. Babasının onu odasında bir çocukla yakaladıktan sonra telefonunu, dizüstü bilgisayarını ve her şeyini elinden aldığından ve hatta kapısının kilidini tutuğunu şikayet ediyor. “Babam yanıma geldi ve Wesley yatağımda sevişirken ikimizi de korkuttu”, diye itiraf ediyor. Josh, yakında kendine ait bir yere taşınmayı planladığını not eder ve ona da aynısını yapmasını önerir.

Durumuyla ilgili sefaletine sempati duymuyor ve Spencer’ı “Tekrar normal erkek ve kız kardeş olamaz mıyız?” O ayrılırken ona “Hey, klavyeyi temizledin mi?” diye soran bir veda şakasına karşı koyamaz. Spencer yatak odasına geri döner ve bir süre çığlık atarak çaresizlik içinde başını bir yastığa gömer. Kısa ömürlü bir özürle onu takip eder, ancak kısa süre sonra tekrar birbirlerine sataşmaya başlarlar. “Dizüstü bilgisayarımı çaldığın ve onunla banyoda mastürbasyon yaptığın için kızgınım. Ben mastürbasyon yapmam, bu konuda bana yardımcı olacak bayanlar var” diye böbürleniyor. Spencer gürültülü bir şekilde gülüyor, yastığını ona fırlatıyor ve onunla alay ediyor: “Seni hiç bir kızla görmedim”. Sonunda Josh yumuşar ve doyasıya erotik film izlemesi için dizüstü bilgisayarını ona ödünç vermeyi teklif eder. Spencer geniş bir gülümsemeyle neşeleniyor ve biraz müstehcen bir şekilde şöyle diyor: “Pekala, teşekkürler kardeşim”. Minnettarım”. Ayrılmak için döner ve kadın şifresini ister. Tüm kişisel dosyalarına erişmesine izin vermekte tereddüt eder, bu yüzden dizüstü bilgisayarı ona doğru iter ve emir verir: “Şifreni gir – Bakmayacağım.” . Lütfen?”

Josh buna uyuyor ve ona soruyor: “Neden iyi bir şey seçmiyorsun? Hepsini gördün, favorilerinden bazılarını ayıracağını düşündüm”. Spencer bunu zorunlu kılar ve yatak odasından çıkmak üzeredir ki Spencer, “Ya kodunuza tekrar ihtiyacım olursa? Burada oturup izlemenize ihtiyacım var çünkü ya bir tanesini açarsam ve ona erişemezsem”. İsteksizce kabul eder ve yatağa oturur. Ekrandaki erotik, bir kızı gösteriyor. Ayrılmaya hazır ama Spencer onun kalıp onunla birlikte erotk film izlemesini istiyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -