Sevgililer Günü Passtası, Türkçe Altyazılı Erotik Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 747 Görüntülenme

Sevgililer Günü Passtası, Türkçe Altyazılı Erotik Film

Oyuncular:


Sevgililer Günü Pastası Türkçe Altyazılı Erotik Film

Tara Ashley ve üvey kardeşi Justin Hunt’ın gergin bir ilişkisi vardır. Birlikte televizyon izlerken, Justin gizlice Tara’nın göğüslerine dokunurken uzaktan kumanda üzerinde tartışırlar. Daha sonra Justin, Tara’nın odasının önünden geçerken üvey kız kardeşini yatakta çıplak olarak görür ve onun konuştuğunu duyar. Sözleri erkek arkadaşı için, ancak Justin onları onun için karıştırıyor, bu yüzden Tara’nın önerdiği gibi yapıyor ve odasına gizlice giriyor ve burada üvey kız kardeşini koyu renkli gözlükler takıyor ve bir Sevgililer Günü hediyesi gibi sarılmış halde buluyor.

Tara’nın gözlükleri karartıldığı için, Justin çıplak kızı kucaklamak için kalçalarının arasına yerleştiğinde onun erkek arkadaşı yerine üvey kardeşi olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Kısa süre sonra süper sıska kalçaları, diliyle büyü yapabilmek için Justin’in ağzına doğru gerilir. O onun inliyor ile odayı doldurur olarak Tara’nın kremsi lanet deliği vurarak ağzını büyük aletiyle değiştirir.

Justin’in okşamak ve emmek için zaman harcayan Tara, onun çubuğuna kayarak ona coşkulu bir yolculuk yaşatabilmesi için onun üstüne çıkmaya çalışır. Ters bir kovboy kız şenliği için arkasını döndüğünde, Justin ancak onu ayarlayana kadar dayanabilir, bu yüzden onun vuruşunu vuruşuna göre dizlerinin üzerine çöker. Tara’nın zevkleri, Justin’in üvey kız kardeşi için bir patlamadan önceki son birkaç hamlesine bir müzik eşliğinde. Ancak o zaman Tara gözlüğünü çıkarır ve sevgililer günü kremalı pastasını tatmin edenin erkek arkadaşı yerine üvey kardeşi hediyesi olduğunu anlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tara Ashley - Valentines Day Creampie

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -