Puretaboo, Seri Yetiştirici, Altyazılı Erotik Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 1,599 Görüntülenme

Puretaboo, Seri Yetiştirici, Altyazılı Erotik Filmi izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Eric'in daha önce birçok kadınla birlikte yatak odasına girdiğinde, belden aşağısının felç olmasına neden olan bir kaza hakkında yalan söyler. Ne yazık ki, sık sık kendi ailesine sahip olmayı dilese de, onu da kısır bıraktı.

Erkeklerin erkek, kadınların da kadın olduğu ve HERKESİN rolünü bildiği kendi pastoral dünyasında büyüdü. Kadınlardan ve onların hayat yaratma ve bir erkeğe mirasçı verme gücüne sahip olmalarından büyüleniyor ve bu mirasçıları üretmeye yardım etmenin KENDİNİN rolü olduğunu biliyor. Kadınları ister parklarda bulsun, ister internetteki flört profillerinde, ne istediğini biliyor ve sadece aynı şeyi isteyenleri buluyor… Anlatıyı biraz çarpıtması gerekse bile.

Bugün Eric, son fethini davet ederek bir randevuya hazırlanıyor. Kapıyı çaldığını duyar duymaz, hemen yaralı gibi davranmaya başlar. Casey (Kenzie Anne) girer ve Eric onu bir keman gibi çalarken hemen sempati duyar.

Eric’in daha önce birçok kadını doğurduğu yatak odasına girdiğinde, belden aşağısının felç olmasına neden olan bir kaza hakkında yalan söyler. Ne yazık ki, sık sık kendi ailesine sahip olmayı dilese de, onu da kısır bıraktı.

Casey, algılanan savunmasızlığına çekilerek söylediği her şeyi kabul eder. Kendisine karşı tamamen dürüst olduğunu düşünür ve ona daha yakın olmak ister, bu da kısa süre sonra samimi bir karşılaşmaya yol açar. Ama Casey’nin bildiği çok az şey var, o bir seri yetiştiricinin ekmeğine yağ sürüyor…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  PureTaboo Kenzie Anne XXX 1080p

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -