Puretaboo, Jekyll’in Babası , Türkçe Altyazılı Erotik film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 1,600 Görüntülenme

Puretaboo, Jekyll’in Babası , Türkçe Altyazılı Erotik film

Yönetmen:

Oyuncular:

Bay Edwards, yemeğinden bir parça hevesle yemek için bir an duraksadı ve sonra "Tuvalet kağıdıyla ilgili küçük numaram hakkında ne düşündün?" Lucy onu görmezden gelmek için elinden geleni yapar. Kucağından peçetesini alıp yüzüne nazikçe sildikten sonra buruşturup tabağına koyarken, "Pekala," diyor, "Emma'ya yazık oldu. Sanırım bu gece sadece ikimiz olacağız.'

Konusu:
19 yaşındaki genç Lucy’nin (Jojo Kiss) SAHNE AÇILIR. Ödevini yapıyor ve diğer odaya arkadaşı Emma’ya (Kay Carter) sesleniyor ama Emma ona cevap vermiyor.

Endişelenmeye başlayan Lucy, koridora çıkar ve çılgınca Emma’yı aramaya başlar. Sonunda evin diğer ucunda, Lucy’nin üvey babası Bay Edwards (Dick Chibbles) ile son derece samimi bir şekilde sohbet ediyor gibi görünen Emma’yı bulur. İçeri girdiğinde biraz paniklemiş görünerek ona biraz şaşkınlıkla bakıyorlar. Emma, ​​​​diğer banyoda tuvalet kağıdının bittiğini, bu yüzden başka bir banyo aramaya gittiğini ve Lucy’nin babasıyla karşılaştığında ve sohbet etmeye başladıklarında tam geri dönüyordu.

Emma soruyor, “Üvey babanın polis olduğunu bilmiyordum Lucy, onun hakkında hiç konuşmuyorsun!” Lucy, çalışmaya geri dönmeleri gerektiğini söyleyerek Emma’yı odasına geri getirmek için acele ediyor gibi görünüyor. Bay Edwards, Emma’nın akşam yemeğine kalmasını önerir, ancak Lucy, Emma’nın kalamayacağını söyleyerek araya girer. Bay Edwards, Emma’ya fikrini değiştirirse veya derslerinden sonra gece geç saatlerde çalışmak için geri gelmek isterse hoş karşılanacağını söyler. Lucy kurnazca Emma’yı odadan çıkarmaya çalışırken, Emma nezaketle ona teşekkür eder.

Biraz telaşlı olan Emma, ​​Lucy’nin çobanlık taktiklerine boyun eğmeden önce onunla tanışmanın güzel olduğunu söylemeyi başarır. Bay Edwards, kızlara onunla tanışmanın da bir zevk olduğunu söylüyor. Kızlar gözden kaybolduğunda, Bay Edwards’ın eli öfkeden titreyerek yavaşça sıkı bir yumruk haline geldi. Aniden, yumruğunu yakındaki duvara vurdu.

Türkçe Altyazılı Puretaboo Erotik Film izle.

O akşam daha sonra, Lucy ve üvey babası yemek masasında sessizce yemeklerini bitiriyorlar. Emma kesinlikle hoş bir kıza benziyor, dedi Bay Edwards, Lucy’ye. “19 yaşında, seninle aynı yaşta mı?” O sorar. Lucy başını salladı.

Bay Edwards, yemeğinden bir parça hevesle yemek için bir an duraksadı ve sonra “Tuvalet kağıdıyla ilgili küçük numaram hakkında ne düşündün?” Lucy onu görmezden gelmek için elinden geleni yapar. Kucağından peçetesini alıp yüzüne nazikçe sildikten sonra buruşturup tabağına koyarken, “Pekala,” diyor, “Emma’ya yazık oldu. Sanırım bu gece sadece ikimiz olacağız.’

Çok babacan bir sesle, ona dişlerini fırçalamasını ve yatmaya hazırlanmasını söyler. Lucy oturduğu yerden kalkar ve tek kelime etmeden masadan uzaklaşır.

Kısa bir süre sonra, Lucy yatak odasında yatağının kenarına oturuyor. Birkaç saniye bekledikten sonra kapı açıldı ve Bay Edwards, üzerinde sadece boxerıyla kapı eşiğinde, koridorun ışığına karşı bir siluet gibi dikildi. Üvey babana iyi geceler öpücüğü vermeye hazır mısın Lucy? diyor alaycı, hırıltılı bir sesle. “Evet baba” diyor.

Görünüşe göre bu babanın BAŞKA bir yanı var…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jojo Kiss Jekyll And Dad

  Resimler

  "Puretaboo, Jekyll’in Babası , Türkçe Altyazılı Erotik film" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -