Puretaboo Çapkın Amca, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 2 Yorum 2,068 Görüntülenme

Puretaboo Çapkın Amca, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Denny, Brooke'a sunduğu özgürlük karşılığında ne zaman isterse onu birlikte zorunda kalacağını söyleyerek Brooke'u şok eder. Denny'nin teklifi cazip ama Brooke bedelini ödemeye hazır mı?

Brooke, Bir evin kapısının önünde duruyor. Yanında bir parça bagajı var ve sinirli görünüyor. Derin bir nefes alır ve kapı ziline basar.

Bir dakika sonra kapıyı Denny (Marcus London) açar. Brooke’un babasının üvey kardeşi Denny sırıtıyor ve Brooke’a utanmadan tepeden tırnağa bakıyor. Kaşını kaldırdı.

Brooke eve girer. Denny, alaycı bir tavırla giderken onu izliyor.

Evin içinde, Brooke’un neden orada olduğu hakkında konuşuyorlar: O asi bir genç ve ailesi, Eski Polis Denny’nin onu şekle sokacağını düşündükleri için onu bu yaz için Denny (acop) ile yaşaması için gönderdiler.

Ama Denny, Brooke’un düşündüğü gibi disiplinci değil. Bunun yerine, onunla yaşarken ne isterse yapabileceğini söyler. Brooke ilk başta akraba bir ruh bulduğunu düşünür ama sonra Denny’nin üzerine uğursuz bir hava gelir.

Denny, Brooke’a sunduğu özgürlük karşılığında ne zaman isterse onu birlikte zorunda kalacağını söyleyerek Brooke’u şok eder.

Denny’nin teklifi cazip ama Brooke bedelini ödemeye hazır mı?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Crooked Uncle

  Yorumlar (2)

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -