PureTaboo, Alina Lopez’e Rehberlik, Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 IMDB Puanı 1,372 Görüntülenme

PureTaboo, Alina Lopez’e Rehberlik, Altyazılı Erotik Film izle

Yönetmen:

Oyuncular:

"Kimseye söyleyecek misin?" O soruyor. Başını sallıyor. "Bu odadaki her şey gizli kalacak" derken buluyor kendini. Dudağını ısırıyor. "İçimde babamdan başka bir şey hissetmeye ihtiyacım var" diyor. 'Lütfen bana yardım edebilir misin?' Aralarında cinsel gerilim yükselirken çok uzun bir sessizlik olur. Sonunda, daha fazla dayanamayan Bay Harris, kızı masasının üzerine fırlatır, külotunu indirir ve pantolonunu çözer. Jamie ona geri dönerken aletini kapıyor ve Jamie'nin çıplaklığına bakıyor.

Alina Lopez Rehber Öğretmeni ile Psikolojisini çözümlüyor, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

“Üniversiteye gidemem … çünkü babam eve döndü” diyor ağlayarak. Bay Harris ondan açıklamasını ister ve kız, babasının yakın zamanda hapisten çıktığını itiraf eder. Her zaman çok kötü bir adam olmasına rağmen annesinin onu içeri almaktan başka çaresi yoktu. Son altı ayda, onun okulu için biriktirdikleri tüm parayla kumar oynadı ve içti. Şimdi, annem zar zor evde ve babam çok fazla evde. Kötüleşiyor. Bay Harris, aile sırlarını itiraf ederken kıza sarılır. Elleri yavaşça sırtından aşağı indi ve okullu kız eteğinin tepesinde durdu. Jamie kendini onun göğsüne gömerken, o profesyonel kalmaya çalışarak gözlerini kapatıyor. “Baban seni herhangi bir şekilde incitiyor mu?” Bay Harris gergin bir şekilde soruyor. Jamie göğsüne doğru başını salladı ve ellerini adamın üzerinde gezdirmeye başladı. bozulurken geri döndü. Bay Harris, ofisinin kapalı kapısına bakarak dudağını ısırıyor. “Sana tam olarak ne yapıyor?” O fısıldar. Ona bakıyor. Danışmanı öperek, “Beni dövüyor ve tecavüz ediyor,” diyor.

Sorunlu okullu kız, Rehberlik öğretmenini agresif bir şekilde öper ve onu masasına yaslar. Bunu yapmasının uygun olmadığını söyleyerek onu gözetlemeye çalışır. Sonunda, sandalyesine geri yığılır. ‘İçim o kadar karışık ki’ diye bağırıyor. “Kendimle ne yapacağımı bilmiyorum!” Şüphe uyandırmak istemeyen Bay Harris, onu susturur ve kapısının kilitli olduğundan emin olmak için fırlar. Her şeyin yoluna gireceğini, olanları kimseye söylemeyeceğini kekeliyor. Onu arkadaşı olarak görmeli. Pantolonunda büyüyen aletini durdurmak için kendini çimdiklemeye çalışıyor. Ona bakıyor, maskarası akıyor. ‘Evli misin?’ O soruyor. Bay Harris başını salladı. Başını ellerinin arasına alıyor. “Çok üzgünüm,” diyor yıkılarak. ‘Sadece kafam karıştı.’ Bay Harris ona bakıyor, cazibesi ve görev duygusu arasında çelişkili. Bakış açısından, onun vücudunu taradığını görüyoruz, o da koltuğunda seğiriyor ve ona kara gözlerle bakıyor. “Sorun değil, Jamie.” Kollarını açarak söylüyor. Ona tekrar sarılmak için içeri giriyor ve birbirlerine bakıyorlar, dudakları birkaç santim uzakta. “Kimseye söyleyecek misin?” O soruyor. Başını sallıyor. “Bu odadaki her şey gizli kalacak” derken buluyor kendini. Dudağını ısırıyor. “İçimde babamdan başka bir şey hissetmeye ihtiyacım var” diyor. ‘Lütfen bana yardım edebilir misin?’ Aralarında cinsel gerilim yükselirken çok uzun bir sessizlik olur. Sonunda, daha fazla dayanamayan Bay Harris, kızı masasının üzerine fırlatır, külotunu indirir ve pantolonunu çözer. Jamie ona geri dönerken aletini kapıyor ve Jamie’nin çıplaklığına bakıyor.

[PureTaboo] Alina Lopez Guidance (2019)

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alina Lopez Guidance

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -