Ödünç Alınan Bir Şey, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 2,572 Görüntülenme

Ödünç Alınan Bir Şey, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Oyuncular:

John (Chad White) smokin giyiyor, en yakın arkadaşı Darren’ı (Seth Gamble) aramak için eve giriyor. Düğün fotoğrafçısı, Darren’ı tüm sağdıçlarıyla birlikte bahçede fotoğraflar için istiyor. John, “Darren… DARREN!” Üst kattan gelen müziği duyar. Ses gittikçe yükselene kadar sesi takip eder ve ardından üvey kız kardeşi Stella’nın (Elena Koshka) iç çamaşırı ile önünde durduğunu görür. Ağlamaktan gözleri şişmiş. Kibarca gözlerini siper eder. Stella onunla alay ediyor, “beni daha önce iç çamaşırımla görmemiş gibisin.”

John, Jack’i istiyor ve Stella daha az umursayabilir, aklında o kadar çok şey var ki, sanki bu adamla evlenmeli mi? John, Stella’ya birlikte mükemmel olduklarına dair güvence verir, ancak Stella bunu duymak istemez. Stella’nın asıl endişesi, evli olduğu halde üvey erkek kardeşiyle nasıl gizlice dolaşıp yaramaz ilişkiye girebileceklerine dair büyük sorudur. John derin bir nefes alır. Ona ilişkilerinin durması gerektiğini söyler. Darren onun en iyi arkadaşı ve o iyi bir adam, bu utanç verici ilişkinin bu kadar uzun sürmesine neden izin verdiğini bilmiyor.

Stella bunu kabul edemez. Üvey kardeşini istiyor. Kendisi evlense bile onunla yatmaya devam etmek istiyor. Şimdi onu istiyor. Darren’a yeminini söylerken sıcaklığın aşağı aktığını hissetmek istiyor. Stella vücudunu John’a bastırıyor, “beni asla bırakma” diye inliyor. Sesi, John’un kalbi kırık olsada erotik ve kalbi kırık parçalara eşittir. Onu nasıl reddedebilir? O mükemmel.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  MissaX – Something Borrowed – Elena Koshka

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -