Neon ay ışığı, MissaX Türkçe Altyazılı Erotik Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 2,009 Görüntülenme

Neon ay ışığı, MissaX Türkçe Altyazılı Erotik Film

Neon Moonlight Party 2. Türkçe Altyazılı erotik sinema filmi izle MissaX türkçe erotik izle.

Neon Moonlight Party 2. Türkçe Altyazılı erotik sinema filmi izle MissaX türkçe erotik izle.

Alexis Fawx, hayalindeki aile olacağını düşündüğü adamla evlendi. Quinton James ve on sekiz yaşındaki oğlu Alex Jett onu seviyor ve onları güvende ve rahat tutmak için her şeyi yapardı… bu striptizci olarak ikinci bir gizli iş bulmak anlamına gelse bile. Quinton ve yeni karısı arasında gerilim vardır, para sıkışıktır ve Quinton sırf eski karısına daha fazla nafaka vermek için daha fazla çalışmasını gerektiğini biliyor. Yeni karısındaki gerginliği görür ve onu yanına çeker, “bana kızgın işe gidemezsin.” Alexis işe gitmeden önce Quinton ve Alexis sevişir.

Alexis, kulüpte sakin bir gecede sahnede dans ediyor. Üvey oğlunu gölgelerde görmüyor ve parlak pembe bir peruk taktığı için onu tanımıyor. Onun büyüsüne kapılır ve arkadaşları onunla kucak dansı ayarlar.

Alexis normalde profesyonel kucak dansları yapmaz, ancak kulüpteki en iyi arkadaşı Sarah Vandella, büyük paranın olduğu yer olduğu için onu yapması gerektiğine ikna eder. Alexis arkadaşına şunları söylüyor: “Kucaklarında gıcırdattığımda çok tahrik oluyorum. Penislerinin uzunluğunu ve çevresini hissedebiliyorum ve bu o kadar iyi hissettiriyor ki beni o kadar ıslatıyor ki orgazm oluyorum ve pantolonlarını mahvediyorum. .” Sarah ona fışkırıyormuş gibi geldiğini söylüyor! Tatlı arkadaşına dans ederken kucağında ezilmemesini öğütler. Alexis, onunla özel bir dans satın alan gizemli adamla aynı fikirde ve buluşmaya gidiyor. Üvey oğlunun kendisini beklediğini görünce yüreği sıkışır. Onun için dans etmelidir, aksi takdirde patronu onu kovabilir. Kalçasını soldan sağa sallamaya başlar, üvey oğlu ona hayranlıkla bakarken kıyafetlerini çıkarır.

Alexis Fawx işte ve en iyi arkadaşı Sarah Vandella orada değil. Alexis, Sarah Vandella’nın kocası Quinton James ile bir ilişkisi olduğunun farkında değildir. Alexis, bir müşterinin onu beklediği VIP odasına girer– üvey oğlu Alex! Alex, üvey annesine haberi vermek için sabırsızlanıyor, üniversiteye kabul edildi! Onunla üniversiteye gelmesini, babasını terk etmesini istiyor ama reddediyor. Fantezi kulağa harika geliyor ama yeniden başlamak için çok geç olduğunu hissediyor. Şarkı başlar ve Alex, Alexis’i öperken cinsel gerilim yükselir. Alexis ve Alex sevişirler, sonunda birbirlerine verirler ve üvey oğluna boşalması için yalvarır. Hikayenin gelişimini izleyin…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -