Genç Asistan, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 1,249 Görüntülenme

Genç Asistan, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Başarılı bir fotoğrafçı olan Tina ve kocası Jeremy’nin yatak odalarında..

Başarılı bir fotoğrafçı olan Tina ve kocası Jeremy’nin yatak odalarında sevişmeye başlar. Çift, tepeye tırmanırken tutkuyla öpüşür ve misyoner pozisyonunda Tina buna bayılır ve daha derine inmesi için ona yalvarır. Kocasına endişeyle baktığında tavrı değişir. “Deneyebiliriz…” diyor gergin bir şekilde arkasını dönerek. “Ama acırsa yapmayacağız değil mi, tamam mı?” Jeremy çok heyecanlanır ve madeni kaparak onu yağlar ve onu esnetmeye başlar. Ve kadının yüzünü buruşturuyor, açıkça rahatsız. “Lütfen dikkatli ol,” diye yalvarır ona. Parmağını yavaşça çeker ve kendini içeri kaydırmaya çalışır.

penetrasyonda geçerken. Canı çok acıyor ve birkaç dakika onu çalıştırmaya çalıştıktan sonra Tina sonunda ‘DUR! Lütfen Jeremy! yapamam!’ Hayal kırıklığına uğramış ve hüsrana uğramış Jeremy, yataktan kalkar ve öfkeyle yataktan kalkar. Kendini çok suçlu hisseden Tina kıvrılarak top gibi kıvrılır ve özür diler. Denedim, gerçekten yaptım. Onu unutmasını söyler. “Evlenmeden önce yapmama hatasını yaptım,” diyor soğuk bir sesle.

Ona unutmasını söyler. “Evlenmeden önce hatasını yapmama yaptım,” diyor soğuk bir sesle. ‘Ben daha iyi bilmeliydim.’ Odadan çıkarken onu yatakta çıplak ve yalnız bırakarak tekrar özür dileyerek şe gitmem gerek geciktim diyor..

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  His Anal Mistress

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -