Uçan Seks Altyazılı Erotik film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
621 Görüntülenme

Uçan Seks Altyazılı Erotik film izle

Jennifer, yazar Roman ile evlendikten sonra artık cinsel zevk almadığını keşfeder. Bu nedenle, sorunun nedenini yalnızca uçakta zevk almasına izin veren çocukluk travmasında tanımlayan bir psikanaliste çözülüyor. Her şey, Oyuncak bir uçakla ona şiddet uygulayan kuzenine kadar uzanıyor. Bu nedenle New York'ta bir hostes kursuna katılmaya karar verir ve kendisini baş eğitmen Murphy'ye verdikten sonra işe alınır. Yeni hostes tüm kısıtlamalardan kurtulur ve ilk tarifeli uçuşunda önce bir hostesle, sonra bir meslektaşıyla ve son olarak da kocasıyla orgazm olmaya başlar. Roman'a, çocukluk travmasının üstesinden gelme girişimiyle onları haklı çıkaran sürekli ihanetlerini itiraf eder.

Bir buz kraliçesi uçağa biner ve uçmanın onun g-noktası ya da en azından cinsel engelleme kapısı olduğunu keşfeder.


Sesso profondo 1980 Türkçe altyazılı erotik film izle.
Jennifer, yazar Roman ile evlendikten sonra artık cinsel zevk almadığını keşfeder. Bu nedenle, sorunun nedenini yalnızca uçakta zevk almasına izin veren çocukluk travmasında tanımlayan bir psikanaliste çözülüyor. Her şey, Oyuncak bir uçakla ona şiddet uygulayan kuzenine kadar uzanıyor. Bu nedenle New York’ta bir hostes kursuna katılmaya karar verir ve kendisini baş eğitmen Murphy’ye verdikten sonra işe alınır. Yeni hostes tüm kısıtlamalardan kurtulur ve ilk tarifeli uçuşunda önce bir hostesle, sonra bir meslektaşıyla ve son olarak da kocasıyla orgazm olmaya başlar. Roman’a, çocukluk travmasının üstesinden gelme girişimiyle onları haklı çıkaran sürekli ihanetlerini itiraf eder.

Bir buz kraliçesi uçağa biner ve uçmanın onun g-noktası ya da en azından cinsel engelleme kapısı olduğunu keşfeder. İtalyan yapımı erotik filmler izle, Türkçe altyazılı erotik sinemalar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -