The voyeur – Röntgenci – Tinto Brass Erotik Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,5 IMDB Puanı 786 Görüntülenme

The voyeur – Röntgenci – Tinto Brass Erotik Filmi izle

Yanıltıcı bir şekilde İngilizceye The Voyeur olarak çevrilen L'uomo che guarda (Görünen Adam), Alberto Moravia'nın aynı adlı romanının ücretsiz uyarlamasında Tinto Brass tarafından yazılan ve yönetilen 1994 İtalyan erotik drama filmidir . Diğer insanlarla olan etkileşimlerinde izlemek ve hareket etmemek kaderinde olan bir akademisyenin, onu kadınlarla başarıya götürmeyen bir yaklaşımın hikayesini anlatıyor.

Röntgenci Erotik Filmini İzle

Sorunlu bir üniversite profesörü, duygusal olarak mesafeli karısının hasta babasıyla bir ilişkisi olduğu fikrine takıntılı hale gelir.

Yanıltıcı bir şekilde İngilizceye The Voyeur olarak çevrilen L’uomo che guarda (Görünen Adam), Alberto Moravia’nın aynı adlı romanının ücretsiz uyarlamasında Tinto Brass tarafından yazılan ve yönetilen 1994 İtalyan erotik drama filmidir . Diğer insanlarla olan etkileşimlerinde izlemek ve hareket etmemek kaderinde olan bir akademisyenin, onu kadınlarla başarıya götürmeyen bir yaklaşımın hikayesini anlatıyor.
Film Konusu :
Roma’da Dodo, Fransız edebiyatı dersi alan bir üniversite öğretim görevlisidir. Ayrıca dairede, hemşire Fausta’nın tıbbi ve cinsel ihtiyaçlarına bakan yatalak babası Alberto da var. İçine kapanık Dodo, onun kışkırtıcı davranışına tepki vermez ve babasının aşırı cinselliği karşısında iğrenir. Sorununun bir kısmı, yalnızca kocasının ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda onu sayısız başka kadınla paylaşmak zorunda kalan, şimdi ölmüş annesine çok yakın olmasıydı. Ama asıl sorunu, sessiz, çalışkan hayatına esen güzel ve seksi karısı Silvia’nın başka bir adamla birlikte ortadan kaybolmasıdır.

Bir dersten sonra, Pascasie adlı Afrikalı bir kız, ondan dairesine geri dönmeyi teklif eder ve soyunur ve onu fotoğrafını çekmesi için davet eder. Ev arkadaşı eve geldiğinde, yabancı bir adamın varlığı üzerine ilk kızgınlıktan sonra, iki kız sevişmeye başlar. Dodo, katılımcı değil, her zaman gözlemcidir, onları kendisine bırakır. Giderek, Silvia’nın yokluğu ve ebeveynlerinin cinsel yaşamları hakkında fanteziler kuruyor. Bir gece babasının yatak odasında gizemli bir kadın vardır ve sabah Fausta, Silvia olması gerektiğini çünkü hala bir kapı anahtarına sahip olduğunu söyler. Sonra birdenbire Silvia daireye geri dönmek istediğini söyler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Roma'da Dodo, Fransız edebiyatı dersi alan bir üniversite öğretim görevlisidir. Ayrıca dairede, hemşire Fausta'nın tıbbi ve cinsel ihtiyaçlarına bakan yatalak babası Alberto da var. İçine kapanık Dodo, onun kışkırtıcı davranışına tepki vermez ve babasının aşırı cinselliği karşısında iğrenir. Sorununun bir kısmı, yalnızca kocasının ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda onu sayısız başka kadınla paylaşmak zorunda kalan, şimdi ölmüş annesine çok yakın olmasıydı. Ama asıl sorunu, sessiz, çalışkan hayatına esen güzel ve seksi karısı Silvia'nın başka bir adamla birlikte ortadan kaybolmasıdır.

  Bir dersten sonra, Pascasie adlı Afrikalı bir kız, ondan dairesine geri dönmeyi teklif eder ve soyunur ve onu fotoğrafını çekmesi için davet eder. Ev arkadaşı eve geldiğinde, yabancı bir adamın varlığı üzerine ilk kızgınlıktan sonra, iki kız sevişmeye başlar. Dodo, katılımcı değil, her zaman gözlemcidir, onları kendisine bırakır. Giderek, Silvia'nın yokluğu ve ebeveynlerinin cinsel yaşamları hakkında fanteziler kuruyor. Bir gece babasının yatak odasında gizemli bir kadın vardır ve sabah Fausta, Silvia olması gerektiğini çünkü hala bir kapı anahtarına sahip olduğunu söyler. Sonra birdenbire Silvia daireye geri dönmek istediğini söyler.

  Diğer Adları:

  Göz Zevki, The voyeur ,L'uomo che guarda

  Resimler

  "The voyeur – Röntgenci – Tinto Brass Erotik Filmi izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -