Missax, Isı Dalgası II, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 3,055 Görüntülenme

Missax, Isı Dalgası II, Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Reagan Foxx, bikinisiyle oturma odasındaki kanepede yatıyor, bunaltıcı sıcak hava..

Reagan Foxx, bikinisiyle oturma odasındaki kanepede yatıyor, bunaltıcı sıcak hava dalgasında terlerken elleriyle kendini yelpazeliyor. Üvey oğlu Robby Echo da ona katılıyor ve şöyle diyor: “Elektrikler kesik. Klima yok”. “Ne demek birini aramamız gerekmez mi?” diye sordu. “Sanırım baban faturayı ödemeyi unuttu” diye yanıtladı.

Daha sonra Robby ona elektrik şirketini aradığını ve elektriğin birkaç saat veya birkaç gün içinde geri gelebileceğini söylediklerini söyledi. “Bir kaç gün. O kadar uzun süre hayatta kalamam” diye yakınıyor annem. “Dostum, babam bizi gerçekten çıkmaza soktu. Bu kadar kinci olabilir” diyor. “Onunla konuşma fırsatın oldu mu?” diye sordu. “Evet”. “Peki sana öyle mi söyledi?” diye merak ediyor. Robby, “Babam seni terk etse bile biliyorsun, benim için hâlâ anne olacaksın” diyor. “Babam tam bir pislik” diye şikayet ediyor.

“Nedenini söyledi mi?” diye sordu. Çocuk “Başka birini buldu” diyor. Reagan, “Son kullanma tarihimin geçmesine rağmen, beni daha genç ve daha seksi bir modelle değiştirmenin zamanı geldi” diyor. Robby, “Peki, elektrik şirketi elektriği tekrar açarken sen ne yapmak istiyorsun?” diye sordu. “Ne yapabiliriz?” diye soruyor çaresizce. “Bir fikrim var” diye duyuruyor. “Söyle bana”. “Burada, oturma odasında yatıya kalabiliriz. Hadi, yastık getir!” diye bağırıyor. Odadan çıkmak için ayağa kalkıyorlar ve o şunu söylüyor: “Hadi güzel anılar biriktirelim”. Reagan “Bunu çok isterim” diyor.

Ellerinde yastıklar, yatak örtüleri ve Robby’nin mum ışığıyla aydınlatılmış iki kanepede uzanırken boş boş tıngırdattığı gitarıyla oturma odasına dönüyorlar. Yanlış bir notaya basar ve ikisi de güler. “Bunu seviyorum. Bu bana lisedeyken yatıya kaldığım günleri hatırlattı”, diyor üvey anne. “Yatıya kalmama izin verilmedi. Babam etrafta insanların olmasından nefret ediyordu. Büyürken evin nasıldı?” diye soruyor ona.

“Benim evim her zaman bu toplanma yeri gibiydi. İnsanların istedikleri zaman gelip gitmelerini sağlardık. Reagan, aylarca geceyi geçirecek bazı kız arkadaşlarımın olduğunu söylüyor. Evlenmeden önce modellik gibi yaptığı çeşitli işleri anlatmaya devam ediyor. Robby, “Neden durdun?” diye sordu. “O gelenekseldir. Benim evin dışında çalışmam düşüncesi ona göre değildi” diye anımsıyor. “Biliyor musun, anlamıyorum. Sendeki ışığı gördü ve onu söndürmek için çok çabaladı. Neden korkuyordu?” diye soruyor Robby babasını merak ediyor. Reagan, “Bana giyim tarzımın bu olduğunu söyledi, bu yüzden beni o kız için terk etti” diyor.

Robby şunları anımsıyor: “Kendimi savunmaya başladığımda beni askeri okula gönderdi. Beni yok etmelerini istedi”. “O halde bana şu yatıya kalmalar hakkında daha fazla bilgi ver. Erkeklere izin var mıydı?”. “Ah hayır, mümkün değil! Eğer erkek çocuklarım olsaydı annem beni öldürürdü”, diyor Reagan. Robby muzip bir tavırla, “Diğer kızların yanında hiç daha rahat oldun mu?” diye sordu. “Seni küçük sapık!” diye yanıtlıyor.

“Eh, şimdi sorudan kaçıyorsun, bu da beni ateşli bir amigo kızla ağır bir sevişme yaptığına inandırdı”, diye şaka yapıyor. “Pekala, evet, bazı kız arkadaşlarım ve ben birbirimizi öpmeye çalıştık, bunun masum olduğunu biliyorsun, sadece ergenlik çağındaki kızlara özgü bir şey”, diye itiraf ediyor. “Hepiniz ganimet şortunuzla zıplayıp birbirinize yastıklarla mı vurdunuz?” diye alaycı bir şekilde soruyor. Reagan, “Erkekler gerçekten kızların böyle yaptığını mı düşünüyor?” diye yanıt veriyor. Robby, “İçten içe muhtemelen bilmediğinizi biliyoruz ama biz hayali canlı tutmayı seviyoruz” diye şaka yapıyor Robby. “Dürüst olmak gerekirse aşk konusunda daha şanslı olmayı ve belki senin gibi birine sahip olmayı isterdim” diyor özlemle. “Benim gibi?”. “Evet, naziksin, komiksin ve sorumluluk sahibisin. Dürüst olalım; eğer sen olmasaydın burada, karanlıkta tek başıma oturuyor olurdum”, diyor Reagan.

Robby yüksek sesle, “Aklıma şöyle bir fikir geldi ve bunu sana söylemeli miyim bilmiyorum çünkü sen benim üvey annemsin”, diye düşünüyor. “Sanırım şu anda duygularım gerçekten karmaşık” diye devam ediyor. “Tatlım sen bana aşık mısın? Aman Tanrım, bu çok tatlı!” diye ilan ediyor. Robby, “Bunu söyleyeceğinden endişelendim” diye yanıtlıyor. “Tatlım, ben de senin yaşındayken ben de babama biraz aşıktım. Masum olduğunu ve hiçbir şey olmadığını biliyorsunuz, ancak bunu aşmam biraz zaman aldı, tıpkı sizin için olduğu gibi ve bir gün buna gerçekten çok güleceğiz”, diyor Reagan.

“Peki ya seni bir daha göremezsem ve babam eve gelip seni evden kovarsa” diye merak ediyor. “Söz veriyorum, bu olmayacak” diye iddia ediyor. Robby, “Tamam, belki biraz uyumalıyız” diye önerdi. “Tamam, elbette.” Reagan ayağa kalkıyor ve “Hayır, burada, yanımda uyuyabilirsin” diyor. “Hayır, bu muhtemelen uygun değil” diyor. “Lütfen, sanki bunu bir daha ne zaman yapabileceğimizi bilmiyorum” diye yalvarıyor. “Tamam, sadece kısa bir süreliğine” diye kabul ediyor, yanında yerde yatıyor.

Tutkuyla öpüşüyorlar ama o “Bu doğru değil” diye fısıldayarak ayrılıyor. Robby, “Endişelenme, eve bir çocuk getirdiğini annen öğrenmeyecek” diye şaka yapıyor. Reagan, “Alay etmeyi bırak, bunun asla olmayacağını biliyorsunuz” diye yanıtlıyor. Robby, “İkimiz de yetişkiniz” diye yanıt veriyor. “Bu onu doğru yapmaz” diye karşı çıkıyor.

Robby, “Kim diyor?” diye sevişmek istiyor. “Ya baban öğrenirse?” Üvey oğlu “Onun ne düşündüğü kimin umrunda?” diyor. Reagan, “İkimizi de öldürür!” diye haykırıyor. Robby inançla, “Bir daha asla seni incitmesine izin vermeyeceğim” diyor. Üvey anne “Çok tatlısın” diye fısıldıyor ve tekrar öpüşüyorlar. Reagan “Bunu yapamayız” diye mırıldanıyor ve Robby şöyle diyor: “Düşünmeyi bırakın ve keyfini çıkarın”. Terli romantizmin ortaya çıkışını izleyin…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  MissaX Reagan Foxx Heat Wave II

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -