Kötü Komşular (2022) -The Bad Neighbors – Türkçe altyazılı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
200,795 Görüntülenme

Kötü Komşular (2022) -The Bad Neighbors – Türkçe altyazılı

Kötü komşular evlerine gelen genç kadını taciz ederek erotik cinsel yolun kapısını aralayıp . Genç bakire komşunun cinsel dürtülerinden faydalanırlar. Türkçe altyazılı konulu erotik film izle.

Crystal (Laney Grey) yağmur yağmaya başladığında bir havuzda yüzüyor. Dışarı çıkar ve evinin içine geri dönmeye çalışır, ancak kapıların kilitli olduğunu fark eder. Yakın zamanda babasının yanına taşınmış, ancak ilişkileri pek iyi değil. Söz konusu ebeveyn, işe gitmeden önce yüzdüğünü unutmuş ve onu dışarı kilitlemiş görünüyor.

Crystal’ın yan kapıyadaki komşuya gitmek ve fırtınayı beklemesi için içeri girip girmeyeceğini görmekten başka seçeneği yok. Sadece bikinisiyle kapıyı çalmaya gider ve Leon (Seth Gamble) ve Joe (Charles Dera) tarafından karşılanır. komşularından babasının anahtar bırakıp bırakmadığını sorar, anahtar yok cevabına karşılık, Sığınması için onu içeri alırlar.

Crystal bir havlu ister, ancak onu görmezden gelirler ve bunun yerine son 18. doğum günü hakkında hızlı sorular sorarlar. Leon ve Joe, Crystal’a doğum günü için hiçbir şey almadıkları konusunda şakacı bir sohbet yaparlar ve onun için potansiyel olarak ne alabilecekleri hakkında düşünmeye başlarlar. Tam olarak üzerine koyamıyor, ama Crystal bu iki adamdan garip bir his alıyor.

Leon daha sonra üstünü çıkarır ve daha sıcak olabilmesi için Crystal’ın üzerine koyar. Kanepede ikisinin arasında oturuyor ve Joe ayakları hakkında yorum yapmaktan kendini alamıyor. Joe daha sonra ona geç doğum günü hediyesi olarak ayak masajı yapmalarını önerir. Kabul etmeye vakti bulamadan, Joe ve Leon onu çevreler, biri ona ayak ovuşturur, diğeri ise sırtını ovuşturur.

Konuşma, Joe ve Leon’un Crystal’ın bakire olduğunu öğrendiği cinsel geçmişiyle ilgili sorulara hızla dönüşüyor. Crystal bunalır, ancak Joe horozunun sert olduğunu söylediğinde, ilgisini çeker. Joe ona dokunmak isteyip istemediğini sorar ve genç kız sertleşmiş alete dokunur. Çok geçmeden, Crystal her iki penisi de elinde tutar, şehvetle onları okşuyor. Leon ve Joe, bu küçük bakirenin tuzağa düştüğünü gayet iyi biliyorlar. Birlikte yoğun bir üçlü yaşarlar – Crystal’ın asla unutamayacağı bir üçlü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kötü komşular evlerine gelen genç kadını taciz ederek erotik cinsel yolun kapısını aralayıp . genç bakire koşunun cinsel dürülerinden faydalanırlar. Türkçe altyazılı konulu erotik film izle.

  Diğer Adları:

  The Bad Neighbors (2022)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle - www.ekogirl.com -