Karım Hamile Kalmak istiyor Erotik Film izle 2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 9 Görüntülenme

Karım Hamile Kalmak istiyor Erotik Film izle 2021

Oyuncular:

,
2021 Yapımı film konsu hamile bırakılmak istenen karımın 3.cü denemesinde başarılı olarak hamile kalmasını çok istiyorlar erotik filmleri izlemeniz için paylaşmaya devam ediyoruz.

Elizabeth (Siri Dahl) ve eşi Terri (Lena Paul) yıllardır bir aile kurmaya çalışıyorlar. Bir dizi yöntem denediler ve bunun için gösterecekleri borçtan başka bir şeyleri yok. Meteliksiz ve çaresiz, bir gün Terri’nin eski üniversite arkadaşı Jordan’ın (Troy Francisco) tüm sorunlarının çözümü olabileceğine karar verirler. O harika genlere sahip tatlı bir adam… İhtiyaç duydukları tek şey biraz sevişmek ve eşler sonunda hayallerindeki aileye koşulsuz sahip olabilecekler.

Evde daha fazla zaman geçirdiği için Elizabeth, Jordan tarafından hamile bırakılmak üzere seçilen şanslı kadındır. Ama daha önce hiç bir erkekle birlikte olmadı ve endişeli. Terri yatıştırıcı bir şekilde ona her şeyin yoluna gireceğini ve manevi destek için her zaman yanında olacağını garanti eder. Ne yazık ki, Elizabeth’in dikkati kendi korkuları tarafından o kadar dağılmıştır ki, onu seven karısıyla ilgili bir şeylerin yolunda gitmediğini fark etmez…

Jordan gelip soyunduğunda, Elizabeth bunu yapamayacak kadar gergindir. Ama Terri tam orada, ona bunu NEDEN yaptıklarını hatırlatıyor. Terri, Elizabeth’i rahatlatırken, onu rahatlatmak için önce ONLARIN seks yapabilecekleri konusunda ısrar ediyor. Tüm bunları geride bırakabilmeleri için Elizabeth’in hamile kalmasına ihtiyaçları var.

Tüm cesaretini toplayan Elizabeth pes eder ve bir şans daha verir. Terri’nin önderlik etmesiyle Elizabeth, yavaş yavaş Troy’un yaklaşmasına izin verecek kadar rahat hale gelir. Elizabeth ilk başta bundan emin olmasa da, Terri’nin cesaret verici sözleriyle kısa sürede içine girer. Ama Elizabeth, Troy’un penisini alırken, onun işini yapsın diye içine boşalmasını daha fazla istemezken, görünüşe göre Terri’nin onlar için BAŞKA planları var…

2021 Yapımı hamile bırakılmak istenen karımın 3.cü denemesinde başarılı olarak hamile kalmasını çok istiyorlar Türkçe altyazılı erotik filmleri izlemeniz için paylaşmaya devam ediyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?