Kara melek (senso 45) (2002) (türkçe altyazılı)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı 832 Görüntülenme

Kara melek (senso 45) (2002) (türkçe altyazılı)

Yönetmen:

Black Angel erotik film izle, Kara melek (2002) (türkçe altyazılı)  (Tinto brass..

Black Angel erotik film izle, Kara melek (2002) (türkçe altyazılı)  (Tinto brass senso 45 Erotik italyan sinema filmi izle)

MinCulPop’un üst düzey bir yöneticisinin karısı olan Livia Mazzoni, Asolo’dan Venedik’e hareket eder ve burada SS subayı olan sevgilisi Helmut Schultz ile tanışır . Araba yolculuğu sırasında, Livia onu o noktaya getiren, onu erotik maceralar, yasadışı insan ticareti ile hayatı altüst olur.

Kara melek izle

Mutsuz bir evliliğe hapsolmuş, yüksek rütbeli bir Faşist yetkilinin karısı, ikiyüzlü bir SS Subayı ile tehlikeli, kendi kendine zarar veren bir ilişkiye başlar.

senso 45 İzle

Camillo Boito’nun romanından daha önce Luchino Visconti tarafından 1954’te sinemaya aktarılan Senso, bu kez erotizm ustası Tinto Brass’ın elinden beyazperdeye geliyor. Orijinal hikayede 1866’da Venedik’te Avusturya işgalini sırasında yaşanan bir ihtiras öyküsü konu alınırken Brass’ın yeniden yapımında 1945 yılının faşist İtalya’sı mekan olmuş öyküye… Baharın ilk günlerinde Venedik çok güzeldir. Hayat ne getirirse getirsin aşk karanlık sokaklara, havaya ve sulardaki ışıklara çökmüştür.

Black Angel  izle

1945 yılı baharının ilk günlerinde bir kadın, kendisini bekleyen arabaya hızlı adımlarla biner. Eşinin sahip olduğu rütbeyi, parayı ve kendi hayatını koruyabilmek için daha güvenli bir yere gitmesi gerekmektedir. Nazi faşizminin getirdiği, şehri aylaklar, züppeler ve tüccarlarla doldurarak şehrin tüm şiirselliğini silen havayı koklamaktan kaçınmak gerekmektedir. Ama o, geri dönmeyi tercih edecektir. Çünkü bu şehirde onu çeken, yalnızca evinin değil, aynı zamanda genç Nazi subayı sevgilisinin de orada olmasıdır. 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    film izle - film izle - film izle - film izle - www.laripe.com -