Kapalı kapılar ardında – Türkçe Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,891 Görüntülenme

Kapalı kapılar ardında – Türkçe Altyazılı Erotik Film izle

Kapalı kapılar arkasında yaşanan sıra dışı cinselliğin yaşandığı erotik film Türkçe altyazılı izle.

Altyazılı Erotik Film

okuldan eve dönen, Daisy (Riley Star). Ailesine seslendiğinde cevap alamaz ama koridorun aşağısında yürürken. Seks sesleri duyduğunda yavaşlar, irkilir ama yine de merak uyandırır. Daisy ailesinin kapısına ulaşır yatak odasın kapısı aralık ve merakla içeri bakar, ailesi Reagan (Rachael Cavalli) ve Travis’in (Eric Masterson) coşkuyla erotik film sahnelerinde gibi seks yaptığını görüyor. Daisy sessizce nefes nefese kalıyor. Kaçıyormuş gibi keskin bir şekilde dönüyor ama kendini yakalıyor. Çelişkili görünüyor, ancak kapıya geri dönüyor ve baka kalıyor. Sanki yepyeni bir dünya keşfetmiş gibi şaşkın gözlerle bakıyor.

Reagan’ın Travis’le kirli konuşmasını izliyor. Sonunda Reagan, Travis’le Daisy ile seks yapma düşüncesini açığa çıkartıyor. Daisy duydukları karşısında ellerini ağzına sıkıştırıyor. Travis utanıyor ama Reagan ona bu konuda kızgın olmadığını garanti ediyor. Daisy 18 yaşında olduğu ve aslında bir önceki evliliğinden üvey kızı olduğu için ikisiyle de ilgili olmadığı için utanılacak bir şey olmadığını da ekliyor. Sonunda Travis pes eder ve Reagan Daisy rolüne başlar.

Türkçe altyazılı +18 film

Bu arada Daisy hala kapının arkasından zevkle ve hayranlıkla izliyor. Reagan ve Travis sevişmeye devam ediyor. Reagan kirli konuşma sırasında Daisy’ye olan hislerinden bahseder. Daisy, Reagan’ın da onun hakkındaki düşüncelerini öğrendikten sonra hala kapının önünde hayrete düşüyor. Eli vücudunda gezmeye başlıyor . Travis’in Reagan’a saplandığını görünce Daisy kendini tutamayarak mastürbasyon yapmaya başlar.

Reagan, Travis’in duymadığı halde, çok yüksek sesle inlediğinde aniden Daisy’yi fark eder. Reagan ve Daisy’nin gözleri kilitlediği gergin bir an var, sanki muhtemelen birbirleri tarafından dışlanmaktan korkuyorlarmış gibi. Reagan daha sonra Travis’in sırt üstü yatması ve gözlerini kapatması konusunda ısrar ediyor ve ona ‘ Gözlerini kapalı tut…

Yetişkin Filmleri İzle

Üvey kızın ile seks yaptığını hayal etmeni istiyorum… Travis gözlerini yumuyor. Artık utanmıyor. O tamamen anın içinde. Reagan kapıya bakar ve parmağını dolandırarak Daisy’yi içeri çağırır. Daisy bir an tereddüt ediyor ama Reagan ona daha sivri bir bakış atıyor.

Daisy sessizce ama belirsiz bir şekilde içeri adım attığında, Reagan soyunup onlara katılması için ağzını açar. Daisy ailesinin kapalı kapılar ardında ne yaptığını öğrenmek istedi ama merakına pişman olacak mı?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?