Import Export 2007 –  Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 707 Görüntülenme

Import Export 2007 – Erotik Film izle

Ukraynalı bir hemşire Batı'da daha iyi bir yaşam ararken, Avusturya'dan işsiz bir güvenlik görevlisi de aynı nedenle Doğu'ya gidiyor. Erotik Konulu film izle.

Ukraynalı Olga, Doğu Ukrayna’da annesi ve çocuğu ile yaşayan bir kadındır. Mesleği olan hemşirelikten kendisi ve bebeğine yetecek kadar kazanamadığı için, ek iş olarak porno sektöründe çalışır. Sonraları ülkesinden ayrılarak Avusturya’nın başkenti Viyana’ya gider ve zengin bir ailenin evinde yatılı olarak hizmetçilik yapar. Ancak hırsızlık yaptığından şüphelenen evin hanımı, onu kovar. Ardından bir yaşlı bakım merkezinde temizlikçi olarak işe girer. Merkezdeki yaşlılardan Erich’le aralarında bir ilişki gelişir; adam kendisine evlenme teklif eder. Bu sayede Avusturya vatandaşlığı alabileceğini düşünen Olga teklifi kabul eder ama henüz evlenemeden Erich kalp krizinden hayatını kaybeder.

Viyanalı Pauli annesi ve üvey babası ile yaşayan genç bir adamdır. Dövüş sanatlarıyla ilgilenir; Caeser adlı büyük bir köpeği vardır. Bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Bir grup sarhoş Türk tarafından, kıyafetleri çıkarılarak kendi kelepçeleriyle kelepçelenince kovulur. Köpeğinden korkan kız arkadaşı ondan ayrılır; aralarında üvey babası Michael’in de olduğu birçok kişiye bocu vardır. Michael, Ukrayna’ya kumar makineleri kurmaya gittiği bir işe onu da yanında götürür.

Import Export izle

Yolculuk sırasında, Slovakya’nın Košice kentindeki fakir Roman çingene mahallesinde, Pauli bir hayat kadını tutmaya çalışır. Ancak satıcı adamla fiyatta anlaşamazlar; adamlar onu arabaya kadar kovalar. Ukrayna’nın Ujhorod bölgesine geldiklerinde bir otel odası tutup, barda kız tavlamaya çalışırlar. Pauli, hesabı ödemek için Michael’den borç almaya odaya çıktığında, adamın bir hayat kadınıyla beraber olduğunu görür. Michael kadını aşağılayıp, eziyet ederken Pauli’ye de izlemesi için ısrar eder; genç odadan ayrılır. Ertesi gün Michael’den ayrılan Pauli, bölgede bir iş arar ama bulamaz. Genç adam son olarak Ukrayna’nın içine veya tekrar Batı’ya geri doğru, yol kenarında yürüyerek, otostop çekerken görülür.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Ukraynalı bir hemşire Batı'da daha iyi bir yaşam ararken, Avusturya'dan işsiz bir güvenlik görevlisi de aynı nedenle Doğu'ya gidiyor. Erotik Konulu film izle.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?