Benimle Sevişmek mi istiyorsun? Altyazılı Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5 Görüntülenme

Benimle Sevişmek mi istiyorsun? Altyazılı Erotik Film izle

Benimle Sevişmek mi istiyorsun? Altyazılı Erotik Film izle

Benimle Sevişmek mi istiyorsun? Altyazılı Erotik Film izle

Bir adam merdivenlerden hızlı adımlarla inip kamerayı silerken SCENE bir merdiven boşluğunda açılır. İşe gitmeden önce kızı Christy’ye veda etmesi için sesleniyor. 21 yaşındaki üvey oğlu Daniel’in adanın arkasında durup mısır gevreği yediğini görmek için mutfağa döndüğünde kamera arkasını takip eder. Durur ve “Christy’yi gördünüz mü?” diye sorar. Daniel omuzlarını silkmeden önce bir ısırık daha aldı. “Benim güzel, mükemmel, masum, tatlı üvey kardeşimi mi kastediyorsun?” alaycı bir şekilde cevap verir. “Hayır, onu bu sabah görmedim!” Baba ona bir bakış atar. “Pekala, onu gördüğünde bu akşam onu akşam yemeğine evde beklediğimi söyler misin lütfen?” Tezgâhın üzerinden evrak çantasını alırken sordu. “Elbette George,” diye cevaplıyor Daniel, bir ısırık daha alırken. “Ama unutma, o 18 yaşında bir kız …. yani, istediğini yapacak!” Üvey oğul bunu söylerken, kamera yavaşça adanın etrafında dönerek Christy’nin de mutfakta dizlerinin üzerine gizlenmiş üvey kardeşine üflediğini ortaya çıkarır. Son cümlesini söylerken, kafasını tutuyor ve aletini boğazından aşağı doğru itiyor.

Aşkına Yenik Düşen Şehvetli Kız

Bir saat sonra. Christy duşta. Özel bölgelerini yıkarken ve durulanırken kamera minyon çerçevesinde kalıyor. Dışarı çıktığında, Daniel bir havlu ve temiz giysilerle onu bekliyordu. Ona itaatkar bir şekilde bakarken onu kurular. Uzun bir aradan sonra, “Babam bu sefer neredeyse bizi yakalıyordu,” diyor. Daniel gülümsüyor. “Ama yapmadı!” Onu yatak odasına götürerek ona hatırlatıyor. “Ve sen sözünü tuttuğun sürece asla yapmayacak!” Christy masumca başını salladı. Büyük üvey erkek kardeşine tamamen aşıktır ve ilk aile olduklarından beri aşıktır. Ona ne isterse yapabileceğini çok iyi bilerek, her zaman bunu avladı. Bir türlü yakalanamıyor. Kapıyı kapatıp eve girerken sessizce yatağında beklemesini söyler.

Daniel evin tüm kapılarını kilitlerken ve annesinin arabasının garaj yolunda olmadığını doğrularken bir takip çekimi izliyor. Kadın egzersiz dersinden dönmeden önce en az bir saati olmalı, diye düşünürken saatini kontrol ediyor ve aceleyle yatak odasına dönmeden önce kasıklarını tutuyor. Rutini, üvey kız kardeşini becerdiği flashforward çekimleriyle kesintiye uğradı ve izleyicinin zihnine bir göz atmasına izin verdi.

Türkçe altyazılı erotik film izle

Geri dönüp yatak odasının kapısını kilitlediğinde, Christy yatakta çıplak yatıyordu. Hevesli ama beceriksiz… ve vücut dili bunu kapalı bacakları ve göğüslerini saran kolları aracılığıyla aktarıyor. Utanma, diyor Daniel. “Sizi göreyim!” Yavaşça kollarını çözer ve bacaklarını biraz açar. Daniel gülümsüyor ve o yatağa yayılana kadar onları daha da açmak için eğiliyor. Ona şehvetle bakıyor. “Sana verdiğim hapı mı alıyorsun?” O sorar. “Her gece… dediğin gibi,” diye yanıtladı Christy yavaşça. Daniel, üvey kız kardeşi onu incelerken kıyafetlerini çıkarmaya başlar. Aklında bir şey olduğunu söyleyebilirsin. “Ama… hamile kalırsam gerçekten o kadar da kötü olacağını düşünmüyorum…” diye mırıldandı sessizce. Daniel ona bir bakış attı. ‘Benimle dalga mı geçiyorsun?’ Keskin bir şekilde diyor. Bu çok kötü olurdu! Baban beni öldürür!’ Christy onun ses tonuyla geri çekildi. “Ama bebek deforme olmuş falan çıkacak gibi değil,” diye yalvarıyor. “Aslında akraba değiliz.” Daniel onun sözünü keser ve havasını bozmamasını söyler. Bebek sahibi olamazlar. Henüz değil. Evlenene kadar değil. Christy’nin gözleri parlıyor. “Gerçekten bunu mu kastediyorsun?” Diyor. Daniel, küçük üvey kız kardeşi üzerindeki kontrolüne bayılarak tekrar sırıttı. “Evet, tabii ki istiyorum,” diyor onu öperek. “Senden istediğim her şeyi yaptığın sürece!” Christy onu geri öper. ‘Evet!’ Hevesle kabul ediyor. ‘Evet ne?’ diye soruyor. Christy, “Evet kardeşim!” demeden önce derin bir nefes daha alıyor. aletini emmek için onu geri getirdiğinde.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?