Ateşli Baldız Erotik Film Türkçe Altyazılı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Görüntülenme

Ateşli Baldız Erotik Film Türkçe Altyazılı izle

Caught By Her Sister’s Boyfriend Türkçe Altyazılı Erotik Film izle.
Aften Opal oturma odasına girer ama büyük kardeşinin erkek arkadaşı Lawson Jones’u kanepede uyuklarken görünce şok olur. Geceyi burada geçirmemesi gerektiğini düşünüyor ama ailesinin Lawson’ın büyük kardeşiyle aynı odada kalmasına izin VERMEMESİ konusunda çok katı olduğunu biliyor.

Bu can sıkıcı Yine de, Lawson’a BÜYÜK bir aşık olduğu için Aften’in lehine işliyor! Aslında, onu görünce o kadar tahrik oldu ki – ve ailenin geri kalanının geceyi geçireceğini düşünerek – köşeyi dönüp mutfağa gizlice giriyor ve onun hakkında seksi düşüncelere dalmak için kendisyle oynuyor. Ama kendini fantezisine o kadar kaptırmış ki, Lawson’ın bir bardak su almak için mutfağa girdiğini fark etmediğinde tarif edilemeyecek kadar utanıyor. Kısa şortu aşağıdayken yakalandı ama Lawson rahatsız görünmüyor.

Kendisi ve büyük kardeşinin şu anda pek iyi durumda olmadığını ve ayrılmayı düşündüklerini itiraf ediyor. Aften o kadar şok oldu ki, ağabeyi Lawson’ın parmaklarının arasından kayıp gitmesine izin verdi ve Lawson’ın onunla gerçekten ilgilendiğini göstermek için verdiği tüm ince ipuçlarını kaçırdı! Aften nihayet anladığında, bir rüya gerçek oldu. Bir ilişki bitmek üzereyken, Aften ve Lawson hararetli bir öpücükle bir araya gelirken yeni ilişki başlamak üzeredir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?